Srbové si další karanténu prostě nenechali líbit a vyjádřili se k tomu po svém

V úterý, 7. července 2020 vypukly hromadné protesty v několika srbských městech, včetně Bělehradu. Důvodem bylo prohlášení srbského presidenta Aleksandara Vučiče, který zakázal shromažďování více než pěti lidí a vyhlásil zákaz vycházení od pátku do pondělka. Neřekl, jestli to tak bude každý pátek, ani jestli to platí pro celou zemi. Pár hodin poté vypukly veřejné protesty. Bez ohledu na omezení, týkající se shromažďování více osob, celé davy se nahrnuly před vládní budovy a tam zpočátku mírumilovně, později už ne tak moc mírumilovně „protestovaly“ proti presidentovu nařízení. V Bělehradě musela policie použít slzný plyn a fyzické násilí, aby reptajícímu davu zabránila při vstupu do budovy Parlamentu. Kritika západního tisku je kvůli tomu neminula.


Oplátkou házeli protestující na policisty kameny, lahve a dokonce i vejce o ně rozbíjeli. Jiní se ozbrojili přenosnými ploty, jak ukázáno na snímcích ZDE. 14 policistů bylo zraněno a 71 protestujících bylo zadrženo. Dokonce i někteří reportéři získali bojové šrámy, video zde.


Hned v začátcích této mediální a politické, ale v žádném případě ne zdravotní „epidemie“ uvalil totiž srbský president na celou zemi přísnou karanténu. Před volbami do parlamentu tuto karanténu uvolnil, ale hned po volbách zkoušel zpátky zavést karanténu. Důvodem pro jeho obavy bylo 300 údajně nemocných koronou a 14 mrtvých v 7-milionovém státě!


To ale není tak hrozné, v Číně před časem znovu uzavřeli celá území kvůli osmi nemocným v 11-ti milionovém Wuhanu, což nasvědčuje, že Číňané jsou ještě větší strašpytlové (anebo poslušní otroci globalistů) než Srbové.


Samozřejmě, zbývá vědět, jestli je srbská vláda schopna dokázat, že 300 osob skutečně dostalo Covid chřipku a že 14 z nich na ni zemřeli. Jestliže je testování na Covid naprosto nespolehlivé a prakticky nefunkční, že i sami výrobci na to upozorňují, jak již bylo psáno dříve, jak můžeme věřit jejich číslům a statistikám? Absolutně ne! A pokud zakládají diagnozu na seznamu příznaků, tak ty jsou stejné i pro každou jinou chřipku a snad i mnoho jiných nemocí.


Ať už to Srbové věděli nebo ne, další karanténu odmítli, nechali si líbit takové omezování osobní svobody a postavili se na odpor.


A co udělal president Vučič? Stáhl nařízení na další karanténu! Lid vyhrál, aspoň jednou!


Moc informací o těchto protestech nikde nenajdeme. Globalisté neradi přiznávají prohru. Jeden z mála, kdo se vyjádřili byl al-Jazeera, ale jejich lhářským a podlézavým způsobem zkreslili celou situaci k nepoznání. Uvedli následující důvod pro tyto nepokoje: „to nebyly v žádném případě protesty proti další karanténě. Naopak. Ten pravý důvod byla nespokojenost občanů s tím, že Vučič se rozhodl skončit karanténu před volbami, 21. června, čímž na úkor svých politických zájmů dovolil, aby vznikla nová epidemie korony a s ní i patřičná úmrtí.“


Nezdá se, že by rozhořčené davy byly ochotny čekat od 21. června až do 7. července!


Takže podle těchto fantastů měl president Vučič vliv na výskyt koronavirového onemocnění! Jaksi záhadně celý svět ignoruje skutečnost, že koronavirová chřipka byla letos třetí v sérii chřipek a už několik týdnů je za svým vrcholem, takže prakticky neexistuje. To, čemu se dnes říká koronavirus je záležitost čistě médií, politiků a jiných lhářů, ale ne lékařů.


Statistiky, týkající se počtu nemocných jsou falšované, úmrtí na chřipku zahrnují veškerá úmrtí, tak jak jsou. Když vezmete počet mrtvých ve kterémkoliv státě, nebude rozdílný od stejné statistiky z minulého roku. Takže kde se projevují ta hrozivá úmrtí na koronu? NIKDE! Prostě nejsou. Nekonají se. Všecko je to výmysl a sprostá, pustá a nehorázná lež. Jediné co snad navršilo množství úmrtí jsou zdravotní problémy a sebevraždy, zaviněné karanténou a povinnými rouškami, spolu s hladinou stresu, kterou všecka tato nesmyslná opatření v lidech vyvolala.


Vydáno: 27.7.2020 v 9.09 Autor: Jane K.

nwoo.org