Prezident Zeman- hlavní překážka k bezuzdnému řádění demokreténů ...

....ze Senátu a některých stejně postižených politiků.


Senátor Pavel Fischer,  předseda senátního bezpečnostního výboru je důkazem, jak daleko může člověk z titulu své funkce, veřejně prezentovat nenávist, ne-li přímo osobní odpor k člověku jenom proto, že názory, resp. jednání a činy tohoto člověka se neslučují s těmi jeho a které mu (a řadě dalších ) brání v realizaci prozápadních plánů a záměrů, které lze směle nazvat podvratnou činností s cílem o totální destabilizaci poměrů v České republice, které by umožnily přechod k ucelené západní politice v čele s USA, NATO, případně EU. Těch dílčích postupů je několik a prezident M. Zeman všemi svými postoji a názory tomu bránía proto jejich jejich záměrům překáží a nezodpovědně, či z neschopnosti logicky uvažovat „škodí“.


Je velmi ubohé, nemorální a trestuhodné jednání senátora Fischera, jehož zášť vůči Miloši Zemanovi pramení od dob, kdy vyhrál  nad všemi dalšími kandidáty v prezidentských volbách. Fischer trpí ani ne tak vlastní porážkou jako skutečností, že pro naprostou většinu spolukandidátů vyhrál naprosto nepřijatelný Zeman a ne někdo z těch prozápadních zaprodanců, mezi které patří i Fischer. Ti totiž prohráli nejen volby, ale i svou prestiž u západních spojenců, od kterých si za své usilovné řiťolezectví slibovali mnohé, protože to měli slíbené. Snad lze i chápat to strašné zklamání kandidátních protagonistů v prezidentských volbách, když Miloš Zeman porazil „černého koně“ pražské kavárny, havloidů, sluníčkářů a pravdoláskařů jimi tolik preferovaného knížete Karla Schwarzenberga, zvaného Číro. Pochopit lze i ultranasrání poražených kandidátů, když Miloše Zeman znovu porazil dalšího očekávaného vítěze, stahovače králiků Drahoše, což ale nejsou důvody k tomu, aby vítězi prvních přímých prezidentských voleb bylo tak nedůstojně a zákeřně usilováno o jeho odstoupení, resp. odvolání z funkce.


Pan senátor P. Fischer je domýšlivý, namyšlený, charakterově prázdný prozápadní práskač, podrazák a politická svině, která se neštítí likvidovat svého neoblíbence M. Zemana způsoby, kdy za každou cenu, pomluvami, osočováním, ostrakizací, ponižováním, nactiutrháním se z něj snaží udělat člověka který,  jak o něm sám Fischer veřejně prohlašuje : je nezpůsobilý zastávat prezidentský úřad, neboť je prý dezorientován, špatně cituje ústavu a vykládá si realitu způsobem, která zaměňuje následek za příčinu, nekoná v souladu se svým slibem, vůči sdělovacím prostředkům vystupuje v rozporu s Listinou základních práv a svobod. Dokonce si drze dovolil opakovaně prohlásit, že vyšetřovacích verzí výbuchů ve Vrběticích na Zlínsku v roce 2014 je více, což uvedl navzdory opětovným vyjádřením a tvrzením vyšetřovatelů, tajných služeb BSI i premiéra Andreje Babiše (ANO) a vicepremiéra Hamáčka (CSSD) o jediné vyšetřovací verzi, podle které jsou za výbuchy agenti ruské tajné služby! A přes toto konstatování nejede vlak, ani prezidentská limuzína!

    

Pokud shrneme všechny důvody senátora Fischera, který také mluví za mnohé další, stejně zpitomnělé antizemanovce, pak důvody jsou takové, že

    

To jsou těžké a neodpustitelné prohřešky proti údajnému nerespektování české prozápadní orientace politiky, ekonomiky, kultury a  demokratických trendů, čímž Zeman poškozuje nejen dobré jméno ČR, ale také škodí snahám a úsilí, které tito vlastizrádci vynakládají při podpoře snahám USA vyvolat konflikt s Ruskem, brání postupnému  začleńování ČR do budoucích struktur NWO pod. Zkrátka, Miloš Zeman je pro něj (i pro další bratry v triku USA) nepřekonatelnou překážkou, proto je třeba z něj udělat nicku, nemohoucího a chorého opilce, aby mohli realizovat své podvratné záměry a cíle. Jenže opak je pravdou, jim především vadí jeho trvalá vitalita, schopnost reálně, plnohodnotně, racionálně a hlavně vlastenecky jednat a chránit zájmy České republiky a jeho lidu.  

Jiří  Baťa

prvnizpravy.cz