Plný překlad inauguračního projevu 1. amerického protektora Joea Bidena zachycuje prvky z prvního rozhlasového projevu Adolfa Hitlera, když vyzýval ke sjednocení německého národa proti vnitřnímu nepříteli!

Joe Biden vyzval v projevu k jednotě, ale jedním dechem prohlásil, že se musí zlikvidovat vnitřní nepřítel v podobě extrémistů, bílých nadřazenců a rasistů! Biden tím nepřímo vyzval k politickému a ideovému čištění v celých USA! Protektor rezolutně varoval Texas, že nedovolí rozpad unie! Na závěr projevu Joe Biden vypustil americký lid a požehnal jen americkým vojákům!
Led 21, 2021

Americký protektor Joe Biden složil ve středu 20. ledna 2021 přísahu na ošoupanou Bibli a slib složil do rukou zástupce Deep State, šéfa Nejvyššího soudu Johna Robertse. Na washingtonské promenádě zvané The Great Mall bylo místo občanů a v neposlední řadě mrtvých voličů Joea Bidena rozmístěno 200 000 vlajek, které měly symbolizovat občany, kteří kvůli lockdownu v hlavním městě Washingtonu D.C. nemohli přijít osobně. Samotného aktu inaugurace se zúčastnilo přibližně 200 hostů a na průběh akce dohlížela Národní garda. Ihned po inauguraci pronesl Joe Biden projev, který jsem kompletně přeložil a otitulkované video máte níže. Je to studijní materiál konceptuální gramotnosti a video je povinností pro každého čtenáře AE News. Dobře si zapamatujte všechna slova, protože ani jedno z Bidenových slov nebylo jeho, kromě pár průpovídek.


Úvodní část projevu je inspirována prvním rozhlasovým projevem Adolfa Hitlera ze dne 1. února 1933 o jednotě národa [1], o jeho sjednocení, kdy národ, je-li sjednocen, je neporazitelný a stává se majákem v rozbouřeném světě. Tuto část projevu Joe Biden, resp. někdo z jeho ošetřovatelů, vložil do jeho projevu a lehce reinterpretoval. Joe Biden se snažil v projevu vysvětlit, že Amerika musí být jednotná, ale na straně druhé, že lidé mohou nesouhlasit, ale musí být zticha a v klidu. V projevu to vyznělo jako výhrůžka ve stylu Drž hubu a krok!


Protektor Biden vyzýval Američany k jednotě pro věc, červení a modří společně, jako vojáci


V projevu přesvědčoval, že musí skončit rozbroje mezi červenými a modrými, tedy mezi republikány a demokraty, a že se všichni mohou sjednotit. A aby režie přenosu tomuto dala punc, v pravidelných intervalech jako hrozbu zařazovala záběry na rozmístěné vojáky Národní gardy. A to i ve chvíli, kdy protektor Biden cupoval demonstranty, kteří 6. ledna 2021 vtrhli do Kongresu a podle Bidena prý chtěli z posvátné půdy Kongresu vyhnat všechny přísedící, kteří okolo Bidena zrovna seděli při jeho inauguraci.

A Biden se rozohnil a vykřikl, že to nikdy a nikdy nebude dovoleno a připuštěno! To byl opět výrok, který mu do projevu zařadil Deep State, protože musel být vyslán signál, že Deep State nikdy nedovolí, aby americký lid převzal nad Kapitolem moc. Nikdy! A v další části Biden nepřímo varoval Texas, že nebude dovolen rozpad unie. A právě dosazený protektor to navíc dal jasně najevo úplně na konci projevu, kde se obvykle žehná ve druhé osobě, tedy Bůh Vám žehnej a dále se žehná Americe ve třetí osobě.

Takové je zaběhlé pořadí žehnání. Protektor Joe Biden na závěr vůbec Američanům nepožehnal ve druhé osobě, úplně americký lid vynechal, požehnal v první instanci pouze americkému státu, tedy Americe, a ve druhé instanci, a to se podržte, americkým vojákům! A konec, šmitec, projev skončil. Protektor Biden tím oficiálně dal najevo, že v USA došlo k ukotvení polovojenské vlády, kdy nejvyšší důležitost pro Deep State má stát a jeho zřízení, tedy Amerika, a ve druhé instanci jeho úderná pěst, americká armáda a její vojáci. A těmto dvěma subjektům Joe Biden v závěru inauguračního projevu žehnal. Když projev srovnáte s rozlučkovým projevem Donalda Trumpa [2], cítíte se jako v nějakém Bidenově děsivém hororu.

V mnoha částech projevu protektora Bidena cítíte ďábla, resp. jeho jednu z forem, baziliška, který se převléká do obleku dobrotivého a laskavého dobráka, ale jazyk mu zůstává hadí, prudce jedovatý a mírný hlas baziliška se často mění, zesiluje, burcuje, potom mluví potichu, skoro jako sám k sobě. Joe Biden je ve stavu pokročilého rozpadu osobnosti a rovněž i senility, což potvrzují v projevu jeho odbočky do dětství, k otci, posléze k matce apod.


Zajímavá byla pasáž o řvoucí Zemi, která řve v důsledku klimatické krize a rovněž o zkoušce ohněm, ve které Deep State obstál. Uplynulé 4 roky protektor Biden označil za zkoušku a v projevu ujistil partnery ve světě, že Amerika je zpátky, že obnoví svá spojenectví a znovu se stane majákem pro zbytek světa. Kdyby to říkal mladý americký politik, možná by mu někdo i věřil, ale z úst starce s chatrným zdravím to působilo jako bizarní výrok.

Celý Bidenův projev se však točil okolo Hitlerova rozhlasového projevu z února 1933 a každý, kdo se zajímá o souvislosti, musí být touto paralelou poměrně překvapen, protože Hitlerovy projevy jsou stále ještě živé, hlavně v USA, takže Bidenův projev o jednotě národa, o vnitřním nepříteli, o zkoušce ohněm, kterou Adolf Hitler rovněž používal velmi často v projevech, opravdu překvapí, ale když Joe Biden v projevu prohlásil ke svým odpůrcům, aby alespoň zvážili jeho srdce, opět si to vypůjčil z Hitlerových projevů.


Hitler totiž často hovořil o srdci německé říše, které tluče v každém Němci. “Německo je tady,” ukazoval při projevech Hitler na svoji hruď na levé straně, tedy na srdce. Tady je Německo! Každý má jedno! Jedno srdce, jedno Německo, jeden národ. Joseph Goebbels později na této frázi zapracoval v rámci propagandy a už okolo roku 1934 se to změnilo, srdce vypadlo a vzniklo známé heslo Jeden lid, jedna říše, jeden Hitler!

Biden na konci projevu požehnal vojákům a zbraním americké armády, namísto lidu


Není asi překvapením, že Deep State hledá motivace v projevech z dob III. Říše, protože Deep State funguje na nacistických principech a základech, ale snaží se odvést pozornost tím, že prosazuje černochy a menšiny do politických a řídících funkcí, ovšem pouze na těch pozicích, které mají loutkový charakter, tedy i role prezidenta USA je tím odhalena, jako role marionety. A když se marioneta nenechá ovládat, když dělá problémy, nebo když se do křesla prezidenta usadí někdo, kdo marionetou není, anebo ještě hůře, je marionetou nepřátelské moci, např. Halachy namísto Svatavy, nastane hotové peklo.

Potom je oheň na střeše a taková osoba musí pryč, spustí se proti ní válka, na všech frontách, v médiích, na internetu, v u soudů, v Kongresu, a tlak trvá tak dlouho, dokud taková postava není vytlačena. A jakmile je pryč, do čela je dosazena marioneta prověřená 47 lety služby v Kongresu, a tato marioneta jako plivnutí na závěr inaugurace požehná zbraním SS, tedy pardon, americkým vojákům, namísto amerického lidu. Historicky 1. americký protektor Joe Biden jasně řekl, že kdokoliv se pokusí svrhnout Deep State v Kapitolu, nikdy se mu to nepovede, nikdy, nikdy!

Jednota země skrze armádu, lockdowny a bezpečnostní složky, tak určitě


Výzva k jednotě, že temnou zimou projdou Američané společně, červení i modří, jednotně, ale ne s extrémisty, ne s bílými nadřazenci, a ne s rasisty, vypovídá za vše. A ne s těmi, kteří šířili informace o kauze Burisma na Ukrajině a o notebooku jeho syna Huntera. Ne ne, s těmi ne, ti se musí zlikvidovat, jednota nejednota. Celý projev Joea Bidena je především ve scénografii, v prostřizích kamery, která střídá záběry na Bidena a na vojáky Národní gardy. Je to symfonie symbolů, triumfu a předváděčky Deep State, ale současně i varování americkému lidu, aby se o nic nepokoušel.


Inaugurace se tak nesla v duchu výhrůžky polovině Američanů, kterým Deep State ukradl vítězství ve volbách. A je pouze příznačné, že 1. americký protektor si pro projev vybral téma Jednoty národa tam, kde žádná jednota po krádeži voleb a po spolupachatelství justice, která krádež přikryla, ani nikdy být nemůže. Inaugurační projev protektora je tak dokonalým studijním materiálem pro zkoumání stylu práce Deep State ve chvíli, kdy mrtvé voliče nahradily vlajky na tyčkách a skutečného prezidenta nahradil protektor, který má chránit zkorumpovanou unii, která je před rozpadem iniciovaným zevnitř kolabujícího systému moci.


-VK-


Šéfredaktor AE News