P.C.Roberts - To se establishment snaží Trumpa zabít?
Politika, U.S.A./Kanada, Zdraví, potraviny, ekologie


US-VOTE-DEBATEVypadá to tak, že establishment konečně našel cestu, jak Trumpa sprovodit ze světa. Proč Trump nepovolal Dr. Vladimíra Zelenku z New Yorku nebo Dr. Didier Raoulta z Francie? Proč byly Trumpovi podány experimentální léky a ne známá a bezpečná léčba hydroxychlorochinem (HCQ)? Ze zprávy Jona Rappoporta adresované poradci Bílého domu v záležitostech koronaviru Scottu Atlasovi dne 3. října 2020.


Scott: Jestliže jsou zprávy médií správné, dostává prezident dva experimentální léky: protilátkový koktejl regeneron a protivirový remdesivir.


Na což Jon Rappoport reaguje takto:


Mimo jejich individuální nepříznivé účinky....NEBYLY ZKOUMÁNY JEJICH KOMBINOVANÉ ÚČINKY NA PACIENTA. A NYNÍ TÍMTO PACIENTEM...PRVNÍM PACIENTEM, KTERÝ JE DOSTÁVÁ...JE PREZIDENT SPOJENÝCH STÁTŮ.)


Scotte, vy o nepříznivých účincích remdesiviru víte. Jsou více než jen znepokojující. Např. poškození ledvin. Tento lék má autorizaci jen pro naléhavé případy a je určen jen pro pacienty se zvlášť těžkým průběhem nemoci z Covidu -19. Trump ovšem těžkým případem není. Co se to děje? Proč lékaři doktora Reeda tento lék do prezidenta cpou?


Oním druhým lékem je protilátkový koktejl regeneron, který se v klinických zkouškách teprve prověřuje a zatím není pro použití na lidech autorizován.


V proběhlých zkouškách protilátkových léků se dostavila zvýšená infekce. Velmi nebezpečná.


A modlete se, aby lékaři nesáhli po ventilaci. Což by mohli učinit, kdyby se zdravotní stav prezidenta v důsledku účinků mu podávaných LÉKŮ zhoršil.


Ve velké newyorské studii pacientů onemocnělých Covidem-19 je doloženo, že z věkové skupiny prezidenta Trumpa, kterým byla ventilační léčba naordinována, 97 procent zemřelo.


Prezident se nachází ve velmi nebezpečné situaci.


Každý lékař, který má aspoň kousek cti v těle, by měl už teď vykřiknout: připravuje se vražda. Předepsal byste vy pacientovi ne jeden, ale hned dva experimentální léky, z nichž každý má škodlivý účinek? A podával byste je pacientovi oba najednou? A zvlášť v situaci, kdy ten pacient není vážně onemocnělý? A zvlášť tehdy, když účinky oněch dvou léků, podávaných najednou, dosud nikdo neprověřoval?


PROČ LÉKAŘÍ WALTERA REEDA LÉČÍ TRUMPA, JAKO BY UŽ BYL V POSLEDNÍM TAŽENÍ?


Jako by jeho život visel už jen na vlásku a oni tedy byli nuceni hodit na jeho záchranu všechno, co mají k dispozici?


Kdo v těchto okamžicích dohlíží na prezidentův život? Nechtějí ho lékaři zabít?


Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2020/10/03/are-they-murdering-president-trump/

Vydáno: 4.10.2020 v 14.45 Autor: Lubomír Man

nwoo.org