O smrti jednoho z Rothschildů a některých konspirologických verzíchValentin Katasonov

29. ledna 2021

Bankéř baron Benjamin de Rotshchild, syn Edmonda de Rothschilda, zemřel 15. ledna 2021 v rodinném sídle ve Švýcarsku ve věku 57 let. Jeho otec byl významnou osobností klanu, vedoucí švýcarské větve, ve významu třetí po větvi anglické a francouzské. Benjamin jej nahradil po jeho smrti a začal spravovat aktiva v částce přes 175 miliard USD. V době smrti se odhadovalo jeho jmění na jeden a půl miliardy dolarů. Ve srovnání s nejbohatšími lidmi světa je ta částka skromná, v roce 2019 byl v seznamu Forbes na 1349. místě, ale často byl označován za nejvlivnějšího člověka světové finanční elity. Důvodem je, že Rothschildové nechtějí být na světle, významná část jejich majetku je skrytá.

V roce 2007 došlo ke sloučení aktiv francouzské a britské větve rodiny, prý zásluhou Benjamina. Ošklivá historie se pojí s bankrotem wallstreetské banky Lehman Brothers v roce 2008, kde také figuruje jméno Benjamin. Krach banky spustil světovou finanční krizi.

Benjamin zasahoval i do politiky. Francouzský prezident Macron je chráněncem Rotschildů. Existuje domněnka, že zvláštní zásluhu na jeho jmenování prezidentem má právě Benjamin.

Za pozornost stojí dvě „rodinné“ zvláštnosti členů klanu a mlha, která halí historii jejich smrtí. Příčiny jsou dvě. Za prvé jsou to úklady o život vedoucích figur klanu ze strany konkurentů a politických oponentů. Za druhé je to hrubé a opakované porušování „vnitřních ustanovení“ rodiny členy klanu. Vnitřní ustanovení bylo vypracované zakladatelem klanu Mayerem Amschelem Rotshchildem žijícím mezi lety 1744 až 1812. Výsledkem toho může být přijetí rozhodnutí o popravě na rodinné radě.

Jedna z nejvýznamnějších smrtí byla smrt Amschela Rotshchilda v roce 1996, žijícího mezi lety 1955 až 1996, syna známého barona Victora Rotshchilda (1910 až 1990).  Amschel byl nalezen  8. července v koupelně svého pokoje v hotelu Bristol v Paříži. Podle oficiální verze šlo o sebevraždu. Oběsil se na svém opasku. Mediální magnát Rupert Murdoch nařídil redaktorům a vydavatelům ve světě, aby o věci pomlčeli. Média se omezila na krátké zprávy o sebevraždě. Výsledky policejního vyšetřování dosud zveřejněny nebyly.

Rovněž podezřele vypadá smrt Benjamina. Byl v nejlepších letech a na zdraví si nestěžoval. Jeho smrt má různé verze. Skoro všechny vycházejí z toho, že jde o vraždu a většinou se uvažuje o spojení s událostmi v USA. Podle jedněch byl Benjamin a všichni Rotshchildové stoupenci Trumpa. Baron měl být zabit příznivci Bidena a představiteli Deep State. Jiným se naopak jeví, že Rotshchildové podporovali Bidena a Benjamin byl jedním z hlavních utajovaných pomocníků demokratického kandidáta (pomoc byla finanční). Informací je příliš málo. Ohledně kandidátů na amerického prezidenta nebyla mezi Rotshchildy jednota. Je možno předpokládat, že jejich hlavním cílem bylo oslabení Ameriky. K tomu se hodí rozviklávání situace pomáháním jak demokratům, tak republikánům.

Skoro všichni Rotshchildové tají své vztahy k Trumpovi i k Bidenovi. Jedinou výjimkou byla Lynn de Rotshchildová, která v roce 2016 otevřeně podporovala Clintonovou.

K pochopení vztahu Rotshchildů k Americe může nejvíc přispět Jacques Attali. Je to jejich hlásná trouba. V knize Krátká historie budoucnosti rozdělil události blízkého půl století do pěti etap. První je oslabení Ameriky a ztráta jejího postavení supervelmoci. Poslední etapa je zřízení světové vlády (kde veškeré funkce přirozeně patří Rotshchildům).

Mladý Attali navrhl v roce 1979 použít pro přechod na nový světový řád „mediální argumenty“. V roce 2009 oslavoval na stránkách L’Expres nástup virové pandemie.

Je dost známek pro skutečnost, že se Rotshchildové nepřímo podíleli na přípravě globální provokace s virem COVID-19. Obálku novoročního čísla z roku 2019 časopisu The Economist, který je součástí impéria Rotshchildů, bylo možno rozšifrovat jako náznak přicházející virové pandemie. Na obálce byli čtyři jezdci Apokalypsy. Jezdec, který je považován za „mor“ byl zobrazen s korunou (koronavirus), jezdec „válka“ připomínal americkou Sochu svobody a jeho tvář kryla zdravotnická maska.

Je možno předpokládat, že zemřelý (zabitý?) se účastnil operace COVID-19. Píše o tom jeden ze zkušených konspirologů Benjamin Fulford, který 18. ledna ve své stati Časová osa budoucnosti světa bude zvolena tento týden představil sken patentu na PCR, registrovaný jedním z členů klanu, Richardem Rotshchildem. Patent byl zaregistrován tři a půl roku před začátkem hysterie kolem koronaviru. Fulford má po celém světě své informační agenty. Mezi informace patří i tajný dopis britské rozvědky MI6 rozeslaný tajným službám spojenců. V dopise se naznačuje, že se ve světě připravuje globální speciální operace v oblasti veřejného zdravotnictví s cílem, kterému nerozumějí ani Angličané. Poukazuje se na patent Richarda Rotshchilda jako na jeden ze znaků připravované provokace.

Podle Fulforda je možno rozšifrovat COVID-19 jako Cerificate of Vaccation Identification (Osvědčení o identifikaci vakcinace 2019). Operace COVID-19 měla startovat v roce 2019, ale byla opožděna. Z rozšifrovaného názvu  podle Fulforda vyplývá, že akce měla skončit masovou vakcinací a všeobecnou digitální identifikací lidí. Na financování operace COVID-19 se podle Fulforda podílejí MMF, Světová banka a Banka pro mezinárodní platby.

Odborníci dali vědět, že mezi vedoucí MMF Georgievou a Benjaminem Rotshchildem bylo neviditelné spojení. Byla to neteř první manželky Benjaminova otce – Edmonda Rotshchilda.

Světová banka dávala své prostředky na realizaci programu Boj s pandemií COVID-19. První fáze programu má trvat 5 let, do roku 2025.

Shrnutím fakt dochází Fulford k následujícím závěrům. Za prvé se Benjamin účastnil přípravy současné speciální operace COVID-19. Za druhé jeho oponenti, konkurenti a partneři nashromáždili dostatek informací o jeho zapojení do této operace. Za třetí k žádnému zabití 15. ledna nedošlo: Byla podnícena smrt na infarkt. Stojí za povšimnutí, že zprávy o smrti barona jsou skoupé, přicházely od příbuzných a pohřeb byl jen ve velmi úzkém kruhu, cizí nebyli připuštěni.

Možná se baron bál, že se operace COVID-19 může zhroutit a on se může ocitnout na nějakém novém Norimberském tribunálu. Možná si spočítal, že jeho partneři nejsou důvěryhodní. Ve skutečnosti možná ani baron nezemřel, ani není zavražděný, ale uznal za lepší zmizet.

Historii Benjamina Rotshchilda ve verzi uvedené Fulfordem přijímám jako pracovní verzi, která mi připadá věrohodnější než jiné. V historii dynastie Rotshchildů se ukazují očividné tendence soustavně připravovat revoluce, spiknutí, války … COVID-19 a Velký reset patří do stejné řady. To všechno má za cíl stát se vládcem světa.

Převzato z Fondsk.ru

outsidermedia.cz