Koronavirus a Korelace

Michal BrandCo takhle nějakou konspirační teorii? Dáte si? Tak jo.


A k čemu jinému dnes než ke koronaviru a strašlivé pandemii silnější chřipky, přejmenované z marketingových důvodů firmy „Marketing Strachu, Hrůzy a Paniky, s.r.o.“ na „koronavirus“ nebo „Covid-19“.


Česká republika

Podíl počtu pozitivních testů v České republice vykazuje velice silnou korelaci s počtem testovaných.


Viz graf tohoto trendu do cca druhé poloviny října:

https://www.rajce.idnes.cz/f1464667315


Od konce října je podíl pozitivních testů na všech testech mezi 30 a 50 procenty.


Počet hospitalizovaných v ČR razantně narostl po prázdninách, tedy v období, kdy razantně narostl počet denně prováděných testů a podíl pozitivních testů na provedených testech.

Ukazuje to poměrně dobře graf MZČR:

https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19?utm_source=general&utm_medium=widget&utm_campaign=covid-19


Máme tu tedy zajímavou korelaci mezi počtem testů na straně jedné a na straně druhé počtem pozitivních testů a počtem hospitalizovaných.


Slovensko

Na Slovensku byla situace s Covidem většinu roku 2020 poměrně stabilizovaná. Až do podzimu mělo Slovensko desetinu úmrtí „na“ Covid ve srovnání s ČR i zbytkem světa. (Na Slovensku se tehdy dělaly pitvy a pro zahrnutí do statistiky „úmrtí Covid“ musela být prokázána souvislost mezi Covidem a úmrtím, takže nestačilo, aby se někdo zabil na motorce a měl náhodou pozitivní test na SARS-CoV-2). Počty hospitalizovaných byly malé, nikde žádné zmínky o slovenských nemocnicích praskajících ve švech.


Během víkendu 31.10.-1.11. proběhlo na Slovensku první plošné testování. Výsledkem bylo zjištění pozitivity u 1% testovaných. (38 tisíc z 3 milionů testovaných.) tedy zcela marginální problém.

https://tn.nova.cz/clanek/slovensko-zna-vysledky-plosneho-testovani-zucastnilo-se-pres-3-6-milionu-lidi.html


Toto plošné testování bylo – z pozdějšího pohledu velice paradoxně – oslavováno jako nástroj na odvrácení lockdownu a nástroj k zamezení šíření infekce na Slovensku.


Druhé kolo plošného testování proběhlo na Slovensku hned následující víkend – 6. až 7.11.


Zatímco v České republice se již masově testovalo od začátku září a nárůst pozitivně testovaných i hospitalizovaných v ČR narůstal prudce již od září, hned následně s nárůstem počtu testů, na Slovensku začal počet pozitivně testovaných a počet hospitalizovaných narůstat až v listopadu a prosinci po plošném testování.


Situace na Slovensku se postupně zhoršovala, rostl počet pozitivních, počet hospitalizovaných, počet nemocných, počet nemocných ve vážném stavu i počet úmrtí.


Dnes je již situace na Slovensku – pouhé dva měsíce po druhém plošném testování – zcela odlišná od počátku podzimu (před plošným testováním) a v současnosti je již situace naprosto katastrofická, jak hlásají média kovid-fašistické propagandy.


Dnešní titulek na novinkách:

Nitře došly ventilátory a nestíhá krematorium“USA

V USA započalo razantní masové testování již na jaře 2020. Počty pozitivních, počty hospitalizovaných i počty vykázaných úmrtí narůstaly v USA již od jara.


Testovací sady k testům na koronavirus SARS-CoV-2 byly na jaře 2020 nakažené virem SARS-CoV-2:

https://www.foxnews.com/health/cdc-lab-for-coronavirus-test-kits-may-contaminated-report

https://www.washingtonpost.com/investigations/cdc-coronavirus-test-kits-were-likely-contaminated-federal-review-confirms/2020/06/20/1ceb4e16-b2ef-11ea-8f56-63f38c990077_story.html

https://www.boston.com/news/coronavirus/2020/06/20/cdc-coronavirus-test-kits-likely-contaminated


Zajímavé korelace, ne?


Cože? Že to jsou zcela nesmyslné konspirační teorie?


Ale miláčkové moji, já nic neřekl. To zcela logické vysvětlení napadlo Vás.


Na, mne to nesvalujte, to Váš zdravý selský rozum Vám říká to, co se Vám nelíbí a co si třeba nechcete připustit.Post Scriptum:

Když občas jedu okolo testovacího centra a vidím tu frontu lidí, tak si tak říkám, že stát frontu na virus je o několik levelů větší surrealismus než stále zdůrazňované fronty na banány za komančů. :-D

Kdyby nic jiného, tak v té frontě na test je přeci každý druhý „nakažený“, takže pravděpodobnost, že se do té doby zdravý člověk nakazí koronavirem ve frontě na test, je téměř stoprocentní. Tedy pokud na sobě nemá atom-bordel a proti-plynovou masku s uhlíkovým filtrem.

Řádně nevyzkoušené očkování „proti Covidu“ pak bude brutální Darwinovou cenou. Paradoxem, se kterým tedy mocenské elity zřejmě zapomněly počítat, je fakt, že tuto Darwinovu cenu získají jejich nejposlušnější.