Kancléřka Merkelová – Koronavirem se nakazí až 70 procent Němců

Tedy: milion mrtvých Němců. Bundestag ztichl. Obavy o duševní zdraví té, která pozvala migranty a navždy změnila Evropu…

11. 3. 2020

Angela Merkelová: “Přibližně 60 – 70 procent Němců bude infikováno koronavirem”, píše deník Bild. Vzhledem populaci Německa to je cca 53 milionů nakažených. A vzhledem k úmrtnosti na koronavirus je to: MILION mrtvých Němců.

Když Merkelová uvedla tento počet, německý parlament ztichl.

Sílí hlasy, upozorňující na duševní zdraví německé kancléřky.

Německá kancléřka Merkelová při záchvatu třasu při německé hymně loni na podzim. Okolí má obavy o její zdraví.

Jako by jí doběhlo, co provedla,” míní kritici.

Německá kancléřka je považována za konstruktéra migrantské vlny, která nevratně změnila Evropu. Nejde o několik příštích let. Tohle je navždy. Evropa už nikdy nebude stejná.

Tajemný virolog promlouvá

Informoval o tom deník Bild s tím, že německá kancléřka odkazuje na výzkum berlínského virologa Christiana Drostena. Ten též uvedl, že dosažení takového počtu nakažených (70 %) může trvat až 2 roky.

Vzhledem k tomu, že úmrtnost na koronavirus je přibližně 2 %, mohlo by to znamenat až milion obětí (z řad rodilých Němců, i těch ostatních) – i když nové metody boje proti viru a nějaká vakcína by toto číslo mohly snížit.

Německo do karantény?

Při pozorném studii textů virologa Drostena, kterého citovala kancléřka Merkelová při své katastrofické vizi, si všimneme, že je všechno jinak. Predikce zněla: “pokud by byl nárůst stejným tempem jako v nejhorším období… pak by…”

Německo doposud zaznamenalo 1 565 případů infikovaných koronavirem a dvě úmrtí. Vše směřuje k tomu, že země zavede karanténní opatření jako v Itálii, kde byla celá země uzavřena.

Německé zdravotnické úřady uvedly, že lidé by se měli vyhýbat účasti na koncertech, klubech nebo fotbalových hrách, aby se omezilo šíření nemoci.

Na chřipku letos zemřelo 133 tisíc lidí, na koronavirus (COVID – 19) čtyři tisíce. Na chřipku tedy umírá 33 x víc lidí, než na koronavirus.

Množí se hlasy, že koronavirus není epidemie, ale strach z epidemie. V USA se ozývají názory, že je koronavirus mediální konstrukt, který neodráží realitu, ale že jeho účelem bylo ovlivnění ekonomiky.,