Je čas se bránit. Síla je v nás …

Nás je přes 7 milliard – Oni se vejdou do jediné místnosti“ říká David Icke

©Michail Prouza


Nedávno se mi podařilo najít autentický záznam z nedávné demonstrace proti covid sankcím v Londýně. Dnes stále obecněji uznávaný britský myslitel David Icke tam nahlas informoval přítomné o tom, že globální “Ústřední výbor“ psychopatických megalomanů, který už po mnohá desetiletí dosazuje tvárné úředníky nadnárodních institucí (jako EU, OSN či WHO) a rutinně předhazuje člověčí multimiliardové populaci Země své loutky ke “zvolení“ za vůdce stran, prezidenty, předsedy vlád a prime-ministry našich států a zemí; že toto stínové “ústředí“ na vrcholu pyramidy finanční moci právě dostalo do užívání biotechnologii, prostřednictvím které bude schopno nekompromisně řídit veškeré dění na této planetě. Že týmy geniálních ale brutálně loajálních vědců právě dokončili vývoj metody manipulace našich genů coby spolehlivého nástroje pro řízení našeho myšlení a pro ovládání našeho rozhodování i chování kohokoli z nás. Že v posledních měsících zatím jen prostřednictvím cíleně vyvolané davové psychózy infikovali lidstvo paranoidním strachem a hrůzou z letošní sezonní chřipky, covid-fobií. Abynám vzápětí mohli velkoryse prodat jedinou spásnou “vakcínu” … prostřednictvím které nám implantují do našich těl onu jimi morbidně vytouženou nano-genotechnologii.


David Icke a další řečníci nás z Londýna naléhavě varují, že právě v této chvíli je pro nás všechny existenčně nezbytné si uvědomit, že máme poslední šanci zůstat lidmi, bytostmi myslícími, tvory společenskými. Že nepostavíme-li se covidové histerii dnes, právě ted’ a v tuto kritickou chvíli, že zítra už nebude cesty zpět. Společnost a civilizace jak je známe přestanou do několika let po globální vakcinaci existovat, lidé nenávratně ztratí volbu i schopnost soudně se rozhodovat. V průběhu jedné či dvou generací můžeme být snadno a nenávratně přetvořeni do nového geneticky modifikovaného živočišného druhu … do bytostí umělé intelligence na dálkové ovládání.


Bohužel záznam je zatím bez titulků, pouze v angličtině, a není zatím snadné sdílet ho se všemi krajany. Nicméně chci věřit, že elektrizující atmosféra demonstrace je i z tohoto cizojazyčného záznamu čitelná a zřejmá všem.

Pozn. admin: Překlad projevu zde: http://www.nwoo.org/2020/08/30/david-icke-projev-na-trafalgar-square-londyn-29082020/


Na následujícím úzce souvisejícím videu, Dr. Carrie Madej (Kansas City University of Medicine and Biosciences, s 19ti lety odborné praxe), nepochybně velmi inteligentní vzdělaná a jak uslyšíte ryze lidsky citlivá žena hovoří o pozadí vývoje výše zmíněné biotechnologie. Vysvětluje snadno zavádějící vědecké pojmy, které propaganda ráda zneužívá k manipulaci našeho chápání těchto témat a nanejvýš přesvědčivě, jasně a srozumitelně ukazuje proč je nutné varovat všechny bez výjimky před nebezpečím, kterému nás ne letošní covid-virus, ale naše covid-fobie a naše pasivita a ignorance akutně vystavují.


Jako zasvěcená odbornice zde předkládá průkazy a s nepopiratelnou přesvědčivostí potvrzuje hloubku vážnosti varování Davida Icke. Snad v každé zemi stále více lékařů a vědců nemůže déle mlčet …

Zatím alespoň jedno z desítek vystoupení Dr. Madej je tu nabídnuto i s českými titulky. Poslouchejte, čtěte ... a hluboce se zamyslete ... nad svou zodpovědností za život Váš a Vašich nejdražších.


https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/dr-carrie-madej-urgentni-informace-o-vakcine-proti-covidu-19.html


Ti z nás, kteří by se jak před londýnskou výzvou Davida Icke tak po vystoupení Dr. Carrie Madej chtěli stále ještě schovávat za výmluvy, že nejsou doktoři, … že musí běžet do práce … nebo do školy pro děti, … že už to mají za pár, … či že jde “jako už tolikrát” jen o jakousi paranoidní fantazmagorii a že Icke i Madej to musí mít z hollywoodského filmu Matrix, … ti by se měli zastavit a porozhlédnout se. Možná uvidí … možná budou schopni si vzpomenout, že po roce 1949 pro většinu absurdně přehnaná “fantazmagorie” George Orwella “1984” se dnes všude kolem nás plíží na dotek a jakkoli po lžičkách, nenávratně se naplňuje. Snad pak připustí, že dnes skutečně můžeme být jen krok od naplnění pro mnohé absurdní “fantazmagorie” Matrixu.


Zatím je stále ještě jen na Vás, rozhodnete-li se tyto odkazy sdílet se všemi, na kterých Vám záleží. Zítra nejenže tuto možnost už mít nemusíte. Zítra už možná najednou nebudete ani vědět proč, ale budete náhle podepisovat petici za odsouzení Davida Icke a Dr. Carrie Madej ... a jásat nad jejich skonem.... abyste pak zapili svou denní dózu genetického posilovače ... který Vám přeci tak úžasně usnadňuje život – nepociťujete hlad ani únavu, horko ani chlad, spánek přichází na povel, stačí poslouchat vůdce a nemoci se Vám vyhýbají, nemusíte se trápit rozhodováním ani volbou, platíte dotekem ruky, nikdy do Vás nikdo nenarazí, nikoho nemusíte mít rádi, nikoho nepotřebujete ... Jste šťastni …

Vydáno: 26.9.2020 v 12.52 Autor: Michail Prouza, nwoo.org