Igor alias Zdeněk píše fejeton

7. 3. 2021
Doba „kachních zobáků“


Tak Babiš píše: "Většina lidí chápe, že už jde fakt o život"A já dodávám: "Vláda ČR vůbec nechápe, že o život jde hlavně kvůli ní!"

Policie tvrdí: "Za současnou situaci nemůžeme, jen si vás všechny zkontrolujeme.“

Blatný píše: "Zdá se, že opatření zabrala,"... to je ale rychlost, zřejmě po poradě s globalisty.


AL-Hamáček, sedmiprocentní, píše: "Velikonoce nebudou normální," ani v červené mikině...

No jako by tady v poslední době bylo něco „normální“. Vláda má zřejmě nějakého tajného našeptávače, který přemluvil vir, aby se trochu stáhnul do ústraní a dal těm Čechům aspoň chvíli vydechnout, v parku do upoceného respirátoru. Opatření byla zřejmě geniálně vymyšlena a hned po jejich zavedení se situace lepší.


Zlí jazykové tvrdí, že je to tím, že se méně testuje a vakcinuje, a že méně létají letadla, kromě těch „s balíkama“. Ale tomu my nevěříme. Naopak, vakcinace teprve nabere správný vysoko-průtok. Pak bude možné nasadit pouta lidem a přicvaknout je k topení. Vždyť už si zvykli. Nesmí do jiného okresu, ani na své majetky, tak je tedy budou sdílet. Musí chodit jen po katastru, tak proč by v budoucnu chtěli dále. Vakcinační pas vše rychle změní, jako ta geniální opatření.


Lidé budou moci i do Pelhřimova ke krematoriu, aby se podívali, do čeho jednou půjdou. To, že tam není, nevadí. Bude to dále, než 500 metrů od baráku, to bude rozlet, holenku. A léky pro praktiky má v rukou byrokratický SÚKL. A co lidi, ti je nemají, i když jde prý o život, jó, my se holt máme, aspoň nemocnice vydělají…


Vakcína Sputnik prý vyvolává kopřivku už při vyslovení, a je z toho hrozného Východu, který nám v minulosti již ne jen jednou zachránil důstojné anebo i skutečné, holé životy, i našim předkům. Prostě národu jako celku.

Ale dnes letí Harry Potter a WD a různé duhové ovce. Přišli samozřejmě, jak jinak, ze Západu. Toho „hodného“, který nám vzal 360 000 spoluobčanů ve druhé světové válce minulého století, v první světové asi 200 000, a dnes (zatím) - „jenom“ zhruba 20 000 v té právě probíhající třetí světové...


Kolik jich bude celkově, nyní neví ani naše vláda, přestože má v rukou křišťálovou kouli. A nemluvě o lidech, kteří nepřežili praktiky západních korporací. Ničení životního prostředí, jedovaté jídlo, léky, ovzduší, genetické inženýrství a vakcinace; dále všude přítomný zhoubný elektrosmog, neřízená masová celosvětová migrace a jiné zrůdnosti.


Nasadíme „kachní zobáky“ a jdeme v zástupu vstříc výzvám doby.

Kachny! Kachny! Kachny! Kachny! Kachny!

Tak co tedy opravdu chcete?“ ptá se kachna na rybníku…


Igor

Ing. Zdeněk Navrátil

Táborští vlastenci