Hoax, který jsme nepsali26. 03. 2021 - EB


Dnešní Friday Edition jsme nepsali. Je to hoax, který se už několik týdnů úspěšně šíří po internetu. Cui bono? Každého asi napadne, že nejvíc prospívá Andreji Babišovi a jeho hnutí ANO. Ale svým způsobem z něj může těžit každý, kdo si nepřeje mít Ivana Bartoše za příštího předsedu vlády.

Anebo to budou moci piráti nakonec otočit a využít ve vlastní prospěch?

 

Erik Best, americký novinář žijící v Praze:


Kdyby Piráti vyhráli volby a premiérem se stal feťák Bartoš, tak počítejte s tím, že : nejdřív by likvidovali vše, co zavedlo ANO. např. valorizaci důchodů a vrácení jejich výší na dobu před rokem 2017. Dále by legalizovali svoji milici ANTIFA, která by rozpoutala v  republice peklo. Byla by nad policií. Konečně by došlo k tomu, k čemu se zavázali u George Söroše, t.j. zaplavit republiku ilegálními migranty. A nejen to, definitívně by odstranili Benešovy dekrety, aby začala konečná likvidace českých zemí. Tomu všemu má předcházet mlha o jakési digitalizaci. Nemohou přece ihned odhalit své plány. Jak by to tu mělo vypadat, vidíme v Praze, kde je primátorem Pirát Hřib.
Důchodci by měli být lovnou zvěří, bez jakýchkoli práv a pokud bydlí sami, měli by se starat o migranty. Měli by být ponižováni a šikanováni mládeží, všude kde se objeví. V obchodech, lékárnách a pod. Zavázali se u Söroše k likvidaci Slovanů a začali by u těch bezbranných. To je tak v kostce jejich program. A společný program demobloku a Pirátů by byl dovršen. Zdá se vám to málo ?