EU neselhala, ale jede podle svého migračního plánu!

Vladimíra Vítová, předsedkyně Aliance národních sil

Nalijme si čistého vína. Kdyby se EU a NATO stále vojensky neangažovala na Blízkém Východě – navíc ve prospěch kořistnických zájmů USA, KDYBY SE EU NEPODÍLELA NA TOTÁLNÍ VOJENSKÉ A HOSPODÁŘSKÉ DESTRUKCI IRÁKU, SÝRIE A LIBYE, tak by neexistovali žádní migranti. Ale dokonce i kdyby tam byli všichni lidé polomrtví a chtěli se mermomocí dostat do EU, tak by se jim to NIKDY nepodařilo, kdyby tento přesun migrantů sama EU neorganizovala, nefinancovala a logisticky nezabezpečovala! EU migraci do EU nebrání, ale SAMA JI ORGANIZUJE A FINANCUJE – skrze neziskové organizace, skrze přímou podporu a skrze legislativu! Migranty nezvala pouze Angela Merkelová! Nahradit původní obyvatelstvo Evropy chce sama EU i OSN – a podle toho tvoří i legislativu. Takzvaný Islámský stát, proti kterému údajně bojovalo NATO i státy EU, je tzv. nepravidelná armáda USA – to znamená, že USA si ISIL platí a vyzbrojuje a vychovává tzv. fundamentalistické imámy a to v amerických vojenských campech, zvaných inkubátory. Mimochodem, USA s touto výchovou šílených salafistických muslimů začaly již v Afghanistánu. Tzv. Islámský stát primárně zlikvidoval a zničil samotné obyvatele arabských zemí – k tomu byl určen!!!!!

ZDROJ je ZDE:

https://www.youtube.com/watch?v=H8XPo7v9SVw
EU krok za krokem naplňuje pouze svoje plány!

ZDROJ ZDE:

https://www.parlamentnilisty.cz/…/EU–sama–organizuje–migrac…
Existuje materiál OSN, který implementovala EU a podle kterého se stále řídí a nezřekla se ho! Dokument nese název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“ a uvádí, že Evropa bude v roce 2025 „potřebovat“ 159 miliónů imigrantů.

ZDROJ ZDE:

https://www.un.org/…/publi…/ageing/replacement–migration.asp

EU se migraci nikdy nebránila, nebrání a bránit nebude!!!!
Jestli si snad někdo myslí, že EU bojuje proti migraci, tak se zásadně plete. Naopak! EU ji aktivně a štědře podporuje. Každý z nás měl a má volbách na výběr. Buď volit zástupce politických stran a hnutí, které mají ve svých programech setrvání v EU, a tím zvolit budoucnost naší země jako součást plánovaného evropského chalífátu. Anebo volit zástupce stran a hnutí, které mají v programu OKAMŽITÉ VYSTOUPENÍ Z EU, což samozřejmě možné je a nemusí být ani podmíněno referendem, viz článek 50 Lisabonské smlouvy. O zástupcích těchto stran však v mainsteramu neuslyšíte nic, leda slova odsudku.

Jestliže ale voliči, kteří nesouhlasí s migrací do Evropy a tedy i do naší země, volí stále dokola a dokola a zcela nelogicky a proti svým bytostným zájmům opět zástupce stran, které chtějí setrvat v EU z ekonomických důvodů, pak je naše země definitivně ztracena!!! A následné lkaní těchto voličů nad tím, jak jen volili menší zlo a jak byli podvedeni, je jen falešné bědování nad vlastní hloupostí. VOLIČI NEBYLI PODVEDENI!
Evropskou unii nelze zreformovat. Byrokratický aparát EU nelze vyměnit. EU jede stále podle migračních plánů svých a podle migračních plánů OSN. EU krok za krokem tyto plány naplňuje, organizuje a velkoryse finančně podporuje. PROBUĎME SE PROBOHA!!!!