Aby Rusko donutilo americké zpravodajské služby upustit od atentátu na Putina v Ženevě, vyslalo na jejich pobřeží 50 námořních válečných lodí

5. 6. 2021 Janinna

Tokarev


Již jsem se zaobíral podobnou myšlenkou o plánovaném atentátu na Putina při podobných okolnostech – pokusu o setkání s Trumpem.

Co podnítilo takové, poněkud divoké myšlenky? A dokonce podruhé! Je to paranoia? 


Může se stát cokoli. Moje úvahy:

1. Úplná nesmyslnost tohoto setkání. Všichni odborníci, jak z naší strany, tak z americké, poukazují na to, že je nemožné se na něčem dohodnout. Ale proč se tedy schůzka připravuje.

V polovině května se kvůli absurditě plánovaného setkání objevila teze, že jelikož není možné se na ničem dohodnout, Spojené státy prostě potřebují přímý kontakt (přístup k tělu). 

Setkání je naplánováno na jejich území. Neutralita Švýcarska, poté, co Spojené státy dostaly pod svou plnou kontrolu slavné „tajemství vkladů ve švýcarské bance“, je velmi pochybná.


2. Nedávno jsem slyšel prohlášení některých Američanů, že během setkání by mohl Putin zabít Bidena. 

Zloděj tak hlasitě křičí, chyťte zloděje.


3. Při hledání materiálu jsem narazil na Markova, který má stejné myšlenky:

Američané se mohou pokusit zabít Putina během setkání s Bidenem.

Politolog Sergej Markov uvedl, že ruský prezident Vladimir Putin by mohl být v nebezpečí během setkání s Joe Bidenem, pokud k setkání dojde na území spojence USA.

Zdůraznil, že Američané jsou připraveni na jakékoli zločiny v jejich zájmu a po mnoho let z ruského vůdce vytvářejí obraz nepřítele lidstva.

Proto je v západní zemi, která je formálně neutrální, ale ve skutečnosti spojencem Spojených států, jako je Švýcarsko, Finsko, nemožné zajistit bezpečnost ruského prezidenta před možným pokusem o atentát,“ napsal.


4. A konečně, ve zprávách jsem dnes viděl toto: Rusko vyslalo 50 námořních válečných lodí k americkému pobřeží:

Akce lodí námořnictva ze vzduchu podporuje velké množství strategických a stíhacích letadel ruských vzdušných sil.


Podle vojenských pozorovatelů různých domácích médií se ruské ministerstvo obrany rozhodlo vyslat k pobřeží USA asi 50 válečných lodí ruského námořnictva. 

Ruští novináři také tvrdí, že akce lodí námořnictva ze vzduchu podporuje velké množství strategických a stíhacích letadel ruských vzdušných sil. 

Vojenské oddělení země se tedy rozhodlo prokázat Washingtonu, že je připraveno provádět vojenské manévry v bezprostřední blízkosti amerického pobřeží.

Věřím, že to má odradit Spojené státy od uskutečnění zamýšleného plánu.

Tokarev
https://bit.ly/2RqItpy