X sjezd KSČM. Skálo zakroč!!!

 

23. 4. 2018     Oldřich Rambousek

X sjezd KSČM. Skuteční komunisté už sotva dýchají a delegáti tohoto sjezdu volbou zrádného Filipa dali zelenou k jejich úplné likvidaci. Skálo zakroč!!!

 

Možná ani nemá smysl se k dnešnímu sjezdu levicové špíny vůbec vyjadřovat. Říkám si sám sobě abych držel hubu, ale nitro se bouří. Mé přesvědčení se bouří!! Vyzývám proto skutečné komunisty k opuštění oportunistické a zrádcovské partaje s názvem KSČM, která se pachtuje s ideologickým nepřítelem, s nepřítelem národa a dělnické třídy.

            Zaznamenal jsem výroky delegátů, že ÚV a Filip svou politikou stranu zachraňuje. Opravdu šlechetnost sama a hloupost delegátů. Údajně prý Babiš nemůže udělat takovou škodu. To si vážně myslíte??? Kdo Vám takové nesmysly nakukal??? Je pravda, že ÚV a Filip jsou zachránci-to je nesporné!!! Zachraňují si svá teplá místečka ve vedení strany a v poslanecké sněmovně. No a vy-moulové z členské základny jim věříte a jako blbci na ně v příspěvcích platíte, přičemž ideologická podstata komunistického hnutí je takřka v hajzlu. To jste už tak tupí, že ani tohle nevidíte??? Vždyť Vám lžou do ksichtu a krom voleb si na Vás řadové členy ani nevzpomenou. Jste jen stádo ovcí!!!! A jestli jste na svou volbu ještě hrdí tak je to smutné. Plně se zde ve své tvrdé realitě projevila úplná absence ideologického stranického vzdělávání.

 

               Svým způsobem jsem zděšen z úrovně delegátů. Dle mých informací byl na sjezdu za Trutnovsko jistý pan Tylš o kterém vím své. Levičák a k tomu ideologicky prázdný a neznalý. Jestli takoví delegáti sjezdu měli převahu tak se výsledku vůbec nedivím. Nebudu tu však soudit úroveň delegátů, protože to je odpovědnost základních organizací a okresních a krajských konferencí. Je však vidět, kam až klesla úroveň členské základny pod vedením předsedy strany Filipa.

 

               ZA TENTO SJEZD SE SOUDRUZI LEVIČÁCI STYĎTE. POŠLAPALI JSTE ODKAZ KARLA MARXE A ZNEUCTILI KOMUNISTICKÝ MANIFEST. VY NEMÁTE PRÁVO ZPÍVAT INTERNACIONÁLU. VY IGNORUJETE ZÁVĚRY KOMINTERNY!!! VY NEMÁTE PRÁVO ŘÍKAT-ČEST PRÁCI!!! VAŠÍM HESLEM JE-ČEST ZRÁDCI A KOLABORANTI!!!

 

               Doufám jen, že soudruh Skála v sobě najde čest a odvahu postavit se zrádcům a dá impuls k oddělení komunistického jádra od zdegenerovaného šmejdu. Je nejvyšší čas rozbít KSČM a jít svou cestou-tou komunistickou. Samozřejmě bez Filipa, Kováčika, Dolejše, Markové a dalších zrádců. Myslím soudruhu Skálo, že víte o tom, že vaše podpora neustále roste!!! Zakročte dokud je čas, protože na základě výsledků tohoto zmanipulovaného sjezdu hodlá hodně straníků ze strany odejít a řada sympatizantů se odklání.

Oldřich Rambousek

 http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/x-sjezd-kscm.-skalo-zakroc---.html