Voloďo Není třeba letět do Ženevy …

„Špatná společnost…“

Sergej Bogatyrjov

Prostě mě třeba zabijte, ale nelíbí se mi vyhlídka setkání mezi Putinem a Bidenem.

S USA nelze jednat. Lžou a nedrží slovo.

Peklo už je přeplněné americkými „spojenci“, které USA nakonec zradily, i ďábly už unavuje počítání slibů, které Yankeeové nedodrželi, když cítili, že partnera můžou „odhodit“.

Takže o čem mluvit s těmi darebáky? Poslouchat další lež? Proč? Co v Rusku potřebujeme od Spojených států? Aby nás nechaly na pokoji? Tak to nebude. Ve Švýcarsku takovou dohodu nepodepíší.

Mohou ji podepsat pouze na schodech Bílého domu za nervózního pískání Geigerova .

Proč tedy to setkání, Vladimire Vladimiroviči? Copak nevíte, že Biden je spotřební materiál? Klidně ho obětují, aby vás odstavili.

Stařec už prožil svůj život a jeho „majitelé“ z něj nemají žádný užitek, kromě toho, že ho možná nakazí nějakým morem, aby také i vás zničil …… odvlekl s sebou na onen svět. Myslíte fantazie? Oni to neudělají? Proč by ne?

Tito lidé zabili jen za poslední půlstoletí několik milionů lidí a tady se budou bát? Čeho?

Že strategické raketové síly v případě atentátu na vás změní Spojené státy na jadernou pustinu?

A potřebují Bidenovi „majitelé“ tyto Spojené státy?

Jste si jisti, že projekt Spojené státy, jako dům „globalistů“ je ještě aktuální?

Já osobně … ne.

Možná je pro ně lepší nechat Spojené státy zdemolovat a postavit něco nového.Plus TNC (Transnacionální korporace) nemají žádnou Vlast.

Jejich domovinou je bezpečný sejf s jejich kořistí a vůbec si nejsem jistý, že je stále ještě v USA.

To znamená, že prostě neexistuje žádný odstrašující faktor, aby vás neposlali k předkům, třeba i společně s Bidenem … Spolu s Bidenem je to ještě lepší, protože pak z toho můžou obvinit nějakého „společného nepřítele“ … a … voilà … Putin není a Amerika není v troskách.

Ano, samozřejmě, nejsem zdaleka zasvěcen do otázky organizace bezpečnosti podobných setkání, ale pokud jde o mě, je tato cesta pro Putina opravdu nebezpečná.

USA je krysa zahnaná do kouta, a zachování současných trendů z nich dělá „regionální mocnost s ekonomikou roztrhanou na kusy“.

V tomto stavu jsou schopni všeho.

Nikdy jsem nic takového neudělal, ale možná tentokrát zapálím svíčku za zdraví prezidenta.

Od samého začátku mě trápily pochybnosti o vhodnosti volby Bidena, starého muže s demencí a šílenstvím, ale tato postava zapadá do role „šáhida–mučedníka“, tak jako nikdo jiný.

Joe, svoje si prožil! Naposledy posluž své zemi! Rozumíš tomu, nikoho k Putinovi nedovolí pustit! Jsi naše jediná šance! Jsi šancí celého civilizovaného světa!“

… Zní hymna USA a všichni se postaví.

Dobře, doufejme, že tento příspěvek, je jenom má slabost pro Vrchního velitele a všechno bude v pořádku. V každém případě, hodně štěstí vám, Vladimire Vladimiroviči!

Mnoho Rusů má předtuchu Noci. Bohužel, nevědomky prorokujeme špatné věci. Rusko vás potřebuje. Jste smrt pro Západ.

Voloďo! 

Pokec24.cz