USA se snaží rozpoutat bratrovražednou válku mezi Slovany

14. 2. 2022

Na začátek je třeba uvést, že krize na Ukrajině je pouze vyvrcholením amerického úsilí získat území Ukrajiny pod svou ekonomickou i vojenskou kontrolu a následně tam vybudovat vojenské základny. Tento plán je znám nejméně 15 let.

Do roku 2021 podle Congressional Research Service poskytly USA Ukrajině vojenskou pomoc ve výši 8 miliard USD. Další miliardy poskytlo Itálie, Velká Británie a NATO. Velká Británie například uzavřela různé vojenské dohody s Kyjevem, přičemž mimo jiné investovala 1,7 miliardy liber do posílení ukrajinských námořních kapacit.

Tento program zajišťuje vyzbrojení ukrajinských lodí britskými raketami, společnou výrobu 8 rychlých odpalovacích raket, výstavbu námořních základen na Černém moři (Rumunsko, Bulharsko) a také na Azovském moři mezi Ukrajinou, Krymem a Ruskem.

Kolem 64 jaderných útočných letadel F–35A bude rozmístěno na hranicích s Ruskem, jen 200 km od Petrohradu, ve skutečnosti pod velením USA, které, jak připomíná senátor Wicker, nevylučuje použití jaderných zbraní jako první.

Tzv. obranné dohody s USA mají podepsané také Norsko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Česko. Porovnáte–li texty, zjistíte, že ani jeden stát nemá podepsanou tak nevýhodnou lokajskou dohodu jako Slovensko! Mekotání Naďa a Korčoka o tom, že podobné smlouvy mají podepsané i jiné státy je tedy hrubě zavádějící neboť obsah je zásadně jiný!

Jejich podobnost je asi taková, jako mezi prasetem a hovadem. Podíváme–li se na mapu, zjistíme, že neofašisté z USA mají vojensky podchycené všechny státy hraničící s Ruskem nebo tzv. východní křídlo ohrožující Rusko od Barentsova moře na severu až po Středozemní moře s výjimkou Moldavska a Běloruska. Kdo koho tedy ohrožuje? Rusko to není!

Podle dobře informovaného zdroje z prostředí blízkého Pentagonu, příští války mezi Ukrajinou a Ruskem se mají zúčastnit především, Česko, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, pobaltské státy a Finsko. Ostatní státy NATO včetně USA se vojenském konfliktu neplánují zúčastnit. S vysokou pravděpodobností se nezúčastní ani Turecko.

Kromě oficiálních vojenských investic USA–NATO na Ukrajině je zde realizace tzv. vojenských investic. pomoci v hodnotě 10 miliard dolarů, který realizuje Erik Prince, zakladatel soukromé americké vojenské společnosti Blackwater, nyní přejmenované na Academy, která dodává žoldnéře CIA a Pentagonu na Ukrajinu a která má již zkušenosti s převratem na Ukrajině. Majdanizace Ukrajiny.

Není těžké si domyslet, jaké jsou úkoly této „soukromé armády“, kterou financuje CIA z černých peněz, především ze zisků kolumbijských drogových kartelů. Prince, bývalý voják SEAL dostává stovky milionů dolarů od vlády USA a CIA na tzv. „špinavou“ a nelegální práci všude po světě. Vraždění nepohodlných lidí a politiků, vyvolávání napětí po světě podle amerického scénáře, přeprava a prodej zbraní do zemí embarga, vytváření soukromých armád ve státech amerického zájmu včetně Ukrajiny a pod. Jeho organizace má na svědomí i zavraždění srbského premiéra Djindiće! Na Ukrajině zanedlouho vyvolá provokaci pod tzv. FALSE FLAG!

Pro provokaci pod tzv. False Flag, čili vyvolání konfliktu na Ukrajině tak, že například. Západ neboli USA zinscenuje útok na nějakou ukrajinskou vojenskou jednotku is lidskými oběťmi a z útoku obviní Rusko. V tomto případě se počítá se značnými ukrajinskými oběťmi z důvodu, aby se zvedla ve světě masová vlna protestů proti Rusku.

Může se to stát i např. tak, jak to uvedl ruský ministr obrany Šojgu, který řekl, že v Doněcké oblasti existují „soukromé vojenské společnosti USA, které připravují provokaci s použitím neznámých chemikálií“ (Academy). USA by v tom okamžiku označily Rusy za agresora a donutily by evropské státy NATO (rozuměj především slovanské), aby se zapojily do války proti Rusku. Této bratrovražedné válce vyvolané USA je třeba zabránit.

Podotýkám, že Rusy žijící v Doněcku a Luhansku je nadpoloviční většina. Na celé Ukrajině žije cca 18 % Rusů. Rusko nemá zájem napadnout vlastní a příbuzné národnosti na Ukrajině. Ale bude se bránit. ! Na to má plné právo.

V první linii proti Rusku je připraven tzv. pluk Azov vycvičený a vyzbrojený, který se vyznačuje zuřivostí v útocích na ruské obyvatelstvo Ukrajiny. Azov, který pod vlajkou SS Das Reich verbuje neonacisty z celé Evropy. Velí jí zakladatel Andrej Biletskij, povýšený na plukovníka. Není to jen vojenská jednotka, ale ideologické a politické hnutí.

Dále:

Celkový počet amerických základen ve světě: 800 v 80 zemích a 180 000 vojáků ve 160 zemích!

Některé příklady:

V Japonsku mají 120 a cca 54 000 tisíc vojáků, v Německu 120 základen a cca 35 000 vojáků, Itálie 44 základen a 12 200 vojáků, Velká Británie 25 základen a 10 000 vojáků, Turecko 14 základen a cca 200 a cca 27 000 vojáků…Třeba poznamenat, že USA snížily počet svých vojáků v Německu téměř o polovinu. Počítá se však s jejich nasazením na území tzv. východních států včetně Slovenska. Na seznamu amerického ministerstva obrany dvě vojenské základny na Slovensku již figurovaly v plánu od roku 2019!

Schválením Dohody o obranné spolupráci mezi SR a USA se vláda SR, parlament SR a prezidentka SR dopustily porušení Ústavy SR a zradily zájmy SR.

Dlouhodobý plán USA je ovládat pomocí své armády a armád porobených zemí celý svět! A to je stejný plán jako měl svého času Hitler! Pokud se USA nevzpamatují také skončí jako fašistické Německo a Hitler. Jen obětí bude více a riziko zániku naší civilizace bude značné. Proto je třeba se postavit v každé Američany okupované zemi na odpor a poslat je domů! V Evropě nemají žádné zájmy povýšené nad zájmy evropských států. Mohou zde být jen jako hosté a ne jako pánové a okupanti!

PS: Jak odpovíme občané na tento plán? Vidíme, že vláda, parlament i prezidentka Slovensko zaprodaly. Nechceme–li být vmanipulováni do války, nechceme–li, aby ve válce zahynuly desetitisíce našich spoluobčanů zbývá jen jedno. Ulice. Občané mají právo se postavit na odpor podle paragrafu 32 Ústavy SR. Tato vláda důvěru, kterou obdržela, hrubě zklamala a občany oklamala. Nemá tak právo vládnout. Už překročila červenou čáru!

Vyzývám proto opozici, aby se postavila do čela všeobecného odporu s cílem dosažení demise vlády! Vyzývám odbory a všechny organizace, aby začaly spolupracovat. Je třeba dosáhnout jednoty všech a společného jednání všech za účelem dosažení tohoto cíle. Po dosažení tohoto cíle se pak politické karty rozdají ve skutečně svobodných volbách z vůle občanů SR.

Tato vláda spoléhá ještě na něco … A to je využít vojáků NATO na území SR k potlačení občanských nepokojů!

PS: A ještě něco. Někteří politici se diví proč koalice tak spěchá se schválením zrádcovské Dohody s USA a urychleně se snaží Dohodu protlačit. Odpověď je jednoduchá. Američtí okupanti čekají na hranicích a cca 2 dny po schválení zrádcovské Dohody parlamentem a Čaputovou budou na svých předem určených postech na Slovensku!

Podobná situace zde již byla, když představitelé Slovenska rozhodovali o přeletech letadel NATO přes Slovensko do Jugoslávie v roce 1999.

Kvůli diskusi se celá věc odsouhlasení přeletů prodlužovala. Přelety byly odsouhlaseny na zásah amerického velení z Bruselu. Stačil jeden telefonát Dzurindovi, ve kterém se ho ptali, že dokdy ještě mají čekat, že letadla jsou již nastartovaná! V tom okamžiku zrádcovská vláda přelety odsouhlasila s výjimkou dvou osob. Jana Čarnogurského a Pavla Koncoše…

Otřesný důkaz a svědectví amerických neofašistů zločinů NATO v bývalé Jugoslávii je zde.

V okupovaném Kosovu vznikla smutně známá útočná základna USA Bondsteel… pojmenovaná po americkém vietnamském vrahovi. Je největší v Evropě. Slouží tam kolem 8000 vojáků včetně vojáků z Ukrajiny, Polska, Litvy, Rumunska … Je pověstná mučením podobně jako Guantanámo … Kromě této základny se v Kosovu nacházejí následující základny: Priština 2000 vojáků, Peć 1200 vojáků, Prizren 270 Leposavić 300 vojáků, Novo Selo 1200 vojáků. Čili na Američany okupovaném Kosovu slouží kolem 15400 vojáků.

Ivan Štubňa

Vyšlo: