· 

TOHLE JE SEZNAM ZRÁDCŮ!

 

3lu032hS44lgl5m34 ih

1. Přátelé, šiřte prosím dál. Ať celé Slovensko pozná tváře těch, kteří naší zemi vzali svobodu a suverenitu.

2. Ať celé Slovensko ví, kde žijí zrádci, kteří nás ženou do války proti bratrskému ruskému národu.

3. Dejte celému národu vědět, kdo způsobil, že Američané zde nechali své armády, tanky a jaderné zbraně.

4. A ano, farizeus Boris Kollár je jedním z nich, který se sice zdržel hlasování, ale dříve zajistil, aby poslanci z rodiny My hlasovali pro dohodu.

5. Chtěl podvádět Slovensko, chtěl si nad tím vším umýt ruce jako Pontský Pilát.

6. Nejen, že zradil, ale i zbaběle se pokusil o podvod. I v těch nejtěžších chvílích naší historie se chová jako malý podlý provinční mafián.

7. Nebýt hlasů We are family, dohoda s USA by nikdy neprošla. Kollár pohřbil rodinu! Uložil naši státnost k odpočinku!

8. Největší zodpovědnost za americkou okupaci nesou Zuzana Čaputová, Eduard Heger, Jaroslav Nauto a Ivan Korčok. Americké agenty s vazbami na USA je třeba vyšetřovat pro vlastizradu.

9. Současně s tím i Igor Matovič, který se nemohl postavit okupaci, ačkoliv mohl poučit své věrné poslance v OčiaNO a přerušit dohodu o obraně.

10. Ale celou dobu kousal jako vši pod hřebenem. zbabělec a jidáš ! Ale ani krysy sovětské koalice z Parlamentu nesmyjí svou historickou vinu za tuto národní tragédii.

11. Všichni tito poslanci O suaNO, Jsme rodiny, SaS, Pro lidi a Progresivní Slovensko zradili svým hlasováním národní zájmy Slovenské republiky a předali národní suverenitu zahraniční profesní supervelmoci.

12. Navždy budou mít na čelech vypálenou pečeť hanby. Ukažte na ně prstem, když jdou po ulici ve vašem městě – dejte jim vědět, že nesou hlavu zrádce.

Měli by jít kanály! Agenti Ameriky!

PROSÍM SDÍLEJTE !

Přišlo e–poštou

LS