Rusko, jaký bude 22. srpen?

 

3. květen 2018 Dan Niel

Měsíc srpen, už podle názvu, je měsíc sklizní. Zemědělci již ne srpem či kosou, ale kombajny žnou, co zaseli a Bůh resp. Bayer-Monsanto povolil vypěstovat. Srpen je ale také měsíc, který máme spojený s násilným přerušením sametové revoluce v roce 1968. Brežněvovy tanky stály na českých náměstích a jestli to před těmi 50-ti lety byl z politického hlediska horký měsíc, tak podle všeho to vypadá, že ten letošní srpen bude hodně žhavý.

Všechny amatérské i profesionální meteorology hned na úvod upozorním, že následující text nebude o počasí. Měsíc duben byl sice aprílovému počasí na hony vzdálen, ale vývoj řízeného počasí v následujících čtyřech letech, jsem už v některém z předchozích textů i s jeho důvody popsal. Dnes bych se zde, na Czechfreepressu chtěl zaměřit a odhalit jisté souvislosti, které pak všichni můžeme v následujících dnech pozorovat, přemýšlet o nich, počítat s nimi a případně proti lsti a klamu aktivně bojovat.

Stálo mě to hodně času a proto jsem se zde na CFP na delší dobu odmlčel. Zabýval jsem se analýzou dat z internetu, hledal informace a z jednotlivých útržků si skládal mozaiku budoucího politického dění s tím, že na místo slovního spojení "politické dění" by se hodilo spíše "psychopatické dění". Vezmeme to dnes sice stručně, ale hezky popořadě:

 

Válka v Sýrii  v podstatě skončila a posledním posmrtným záškubům sionistické nenažranosti v této oblasti, dochází energie. Jistě že tzv. Bílé přilby ještě způsobí nějakou tu otravu civilních obyvatel různými chemikáliemi či podobné divadlo a jistě o nich Rusko bude celý dopředu informovat. Ono na tom taky není zas tak nic těžkého - úplně postačí sledovat pohyb a zastávky těchto "přileb" Sýrií a je hned jasné, ve kterém místě na mapě bude Assad obviněn z nějakého toho útoku proti bezbrannému civilnímu obyvatelstvu.

To, že válka v Sýrii díky Rusku končí ovšem neznamená, že Sýrie je vyčištěna. Naopak se na území Sýrie objevili nové subjekty, jako Turecko, Spojené státy a také samostatní Kurdové. Ti všichni si našli nějaké důvody a na jejich základě si na Syrské území začali dělat ne/oprávněné nároky. Sýrie se nám tedy zahustila. Válka zde sice končí, ale začíná být husto.

Sionisté dobře vědí, že v Sýrii již nic moc nezmůžou a proto v těchto dnech vydali pokyny, aby se svět začal zabývat Iránem. Proto izraelský premiér Bibi udělal bubu a vytáhnul půl tuny "důkazů" o tajném jaderném programu Iránu. Jestli mu tyto důkazy doručil Donald Rumsfeld nebo tzv. Bílé přilby nebo jiný lhář, jasné není, ale nutně to způsobí, že se americký prezident Trump může konečně zase vychloubat, že ho má většího, než všichni Iránci dohromady.

Teď se trochu vrátíme na starý kontinent a připomeneme si, že Litva, Lotyšsko a Estonsko se stále plní bojovníky NATO a ukrajinský p-rezident Petro Porošenko dál intenzivně zadlužuje ukrajinský národ, za nákupy vysloužilé americké vojenské techniky, určené na odpis. Jedinou neznámou v této oblasti je Bělorusko, o kterém nebylo dlouho nic slyšet, ale předpokládám, že se tak v historicky krátké době stane. Dále lze konstatovat fakt, že do vod Černého moře právě dopluly vojenské lodě čtyř zemí NATO a vzdušný prostor nad černomořskou hladinou má hlídat britská letecká policie se stíhačkami Eurofighter. Ještě před rokem bych byl přesvědčen, že tato stíhací policie a má za úkol hlídat hladký převoz arabských teroristů do Evropy těmi válečnými škunery NATO, ale dnes mě to ani nenapadne.

Tohle, kolem Pobaltí, Ukrajiny a Běloruska, ovšem není ani zdaleka vše. Dalším podstatným střípkem pro mne byla informace, že se přes Bratislavu a Izrael pašují zbraně do Ázerbájdžánu. U Slovenska nás to mohlo trochu překvapit, u Izraele se to naopak dalo čekat, ale to v tuto chvíli není podstatné. Podstatné je, proč se do Ázerbájdžánu zbraně pašují! A pokud Bruselem ještě není zakázáno číst mezi řádky, tak není těžké vydedukovat, že jistě existují v okolí Ázerbájdžánu místa, kam Izrael i Spojené státy zbraně také pašují, ale zatím se na to nepřišlo.

Možná právě nastal čas se podívat na mapu. Jestli jste tak učinili, tak jste mimo jiné zjistili, že Ázerbájdžán sousedí s Arménií, kde právě v těchto dnech jsou Sorosovi chlapci v ulicích a dělají revoluci. Navíc Ázerbájdžán a Arménie se mezi sebou přesně před 30-ti lety začali škubat o Náhorní Karabach. Asi nebudeme daleko od pravdy, když budeme tvrdit, že s podporou americké ambasády a Slovensko-Izraelského kontrabandu asi nebude příliš obtížné tento spor opět oživit. Z mapy lze taktéž zjistit, že co by kamenem dohodil má sídlo další pohunek Spojených států - Gruzie i s jejím, od roku 1992 trvajícím, záluskem na Jižní Osetii a Abcházii. A také ne nepodstatnou informací je, že Ázerbájdžán má společnou hranici s Iránem.

Ti, co mě trošku znají, vědí, že jsem odpůrce teorie třetí horké světové války. Války mezi USA a Ruskem. I když to sionistům (i našemu generálovi Petru Pavlovi) rve srdce z těla, tak dnes už ji nemohou spustit. Z důvodu existence jaderných zbraní to prostě lze jen omylem. Představa, že by tato samozvaně vyvolená skupinka sionistických vyžírek musela tisíc let hnít někde v krytech, je jistě nenaplňuje štěstím a jsou nuceni hru rozehrát jiným způsobem. Také spojenectví mezi Ruskem, Iránem a Čínou jim v jejich hře příliš nepasuje a vše jsou nuceni vsadit na jednu kartu - vnitřní chaos a nějak barevnou revoluci v Ruské federaci. Jediná možnost jak uškodit Rusku, je způsobit takový sled událostí, při kterém ani Irán a ani Čína nebude Rusku nic platná.

Nyní přicházíme na to prokleté datum a jistě vám vrtá hlavou, jak jsem přišel na 22. srpen. Jak to tak často bývá, zcela náhodou. Surfujete internetem a něco vás mezi mainstreamovými informacemi udeří do očí. Hvízdnete údivem a řeknete něco o tom, že to je nebývalá drzost. Opravdu, předávat si přes mainstream vzkazy o dnech, kdy má být proveden nějaký útok, tak to je opravdu drzost.

To, co ale v této první fázi zjistíte, je většinou málo. Chcete potvrzení i odněkud jinud. Tady se už ovšem náhody nehraje a tohle si musíte mezi oficiálními daty tvrdě odpracovat. Musíte mít tedy rychlý internet, rychlé oči, kvalitní kávu a někdy se to podaří. Mě protentokrát ano - jako nepřímé potvrzení mého prvotního podezření o 22. srpnu pokládám fakt, že 22. srpna slaví Ruská federace státní svátek - Den vlajky. To je pro každého teroristu-psychopata ideální příležitost.

Jdu nyní s kůží na trh, ale předpovídám, že až do toho 22. srpna bude mezinárodní dění "jen" houstnout. Informace bude stíhat informaci a nebezpečí války budeme mít na talíři každý den. Paradoxně tyto informace nebude šířit ani hlavní proud a ani bulvár, ale budou se šířit hlavně alternativními médii. To se oproti dnešku nezmění. Snad až v červenci, srpnu převezme hlavní slovo mainstream, aby uměle vytvořené napětí gradovalo i mezi apatickou částí obyvatelstva.

Stále stejné zůstane napětí v Sýrii. Lokaj kopajících sionistů, Donald Trump, bude chytrými raketami nacvičovat střelbu do pouštního písku a přidá se napětí s Iránem. To ovšem jen lehce, ... no protože Čína. Nicméně Rusko se tím bude čím dál více rozptylovat.

Dále lze konstatovat, že Ázerbájdžán nekupuje od Izraele zbraně jen proto, že má přeplněnou státní kasu z prodeje ropy a plynu. Jeho sousedství s Iránem a s revoluční Arménií napovídá, že se něco chystá. Jistě ani toto nenechá Ruské tajné služby v klidu a bude je to intenzivně zaměstnávat.

Zda se do srpna podaří oživit válečné choutky Gruzie, je těžké říci, ale tipoval bych si na vyostření vztahů mezi KLDR a Jižní Koreou. To i přes to, že to vypadá, že oba korejští vůdci dnes jsou ochotni čůrat do jednoho pisoáru. Holt, sinusoida je prostě potvora.

Samozřejmě dále bude nutné posilovat přítomnost bojovníků NATO u ruských hranic v Pobaltí a hlasitě chrastit zbraněmi na Ukrajině, Polsku a Rumunsku. To všechno dohromady je nutné pro odvedení pozornosti a přetížení ruských bezpečnostních sil. Pomůže tomu i několik diverzních akcí pod falešnou vlajkou, kdy třeba iránským generálem podepsaný semtex odpálí desítky ropných vrtů v Ázerbájdžánu a nebo se možná některý z tisíců Putinových hekrů přizná, že ukradl celý americký rozpočet na příští rok. Fantazii se meze nekladou.

Mezinárodní napětí bude stoupat a sionisté přesně podle jejich hesla: "boj veď lstí a klamem" budou denodenně mást obyvatele planety. Už nebudou vypouštět "fake", ale přímo "shit news" a to takovým tempem, že ještě ani nedočteme jednu a bude tady další, ještě sprostější. Svět se bude třást strachy před tlačítkem Putinovým i tím "ještě větším" - Trumpovým. Macron z pod sukně své babičky bude pronášet plamenné projevy o něčem, o čem nemá ani páru a stará panna Mayová se zdviženým ukazovákem zase něco o ochraně královny a její rodiny před ruskou rozpínavostí. Sionisté budou chrochtat blahem.

...a pak to s největší pravděpodobností přijde - v den, kdy celé Rusko bude v ulicích slavit Den vlajky, aby se ještě více stmelilo a ukázalo světu jednotu a sílu, se někde něco vážného nečekaně stane. Co a kde to bude, nevím. To ví jen ta banda sionistických psychopatů. Jediné co tuším, že sionisté usilují o to, aby to pro Rusko mělo nedozírné následky. Ve hře mají jistě pokus o atentát nebo útoky na slavnostní průvody s mnoha lidskými oběťmi a nebo fiktivní výpad Ruska přes hranice. Toho dne začne souboj: lidi vs. sionističtí židi.

Na mnoho lidí může tento článek působit, že jsem upadl na hlavu. Můžu všechny ujistit, že neupadl a  tyto řádky píši s hrůzou v duši. Ale je možné, že se tak nestane a budu šťastný, když se má analýza a předpověď mine. Přiznám se, že v to i trochu doufám. Nemám totiž možnost, jak ruské bezpečnostní síly informovat o mých zjištěních a tak činím touto formou - veřejně přístupným textem, o kterém se dozvědí jak Rusko, tak i ti, kteří na této planetě nemají co pohledávat a kteří nám žhavý srpen plánují.

A na závěr vzkaz pro ně?

Nejste tak chytří, jak si myslíte. Vím o vás a nebojím se vás, smradi.

http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/rusko-jaky-bude-22-srpen.html