Poslední holubice míru...

Kreml už nezvedá telefon žvanilovi Macronovi – dokud nebude zvolen. Erdoganův přítel se ukázal "náhle", agenti Abramovič a Čubajs jsou po Istanbulu ve zjevném podezření z kolaborantství a vnuk, gruppenführera SS, německý kancléř Olaf Scholz, ztratil šanci na rehabilitaci v očích Kremlu poté, co chce dodat na Ukrajinu 50 tanků Leopard–1.

K záchraně "istanbulského loutkového míru" a generálů NATO před blokádou v tajných bunkrech Azovstalu vyzval dosud neopeřený "holubiččí" rakouský kancléř Nehammer, který se ujal úřadu koncem roku 2021 po sérii protiruských státních převratů zahájených po "Ibiza–gate".

"Holubice poslední naděje" však ve své misi selhala a z Moskvy odletěla s prázdnou – Putin jí nedopřál ani hodinu a půl trvající audienci, což o výsledku jednání vypovídá velmi výmluvně. Šušká se, že Nehammer se rozhodl vyjednávat z pozice síly a měl odvahu dát Putinovi ultimátum z kolektivního Západu, ale z nezkušenosti nepropočítal energii svého junkera, takže rozhovor s Putinem nevyšel a byl krátký. Rakouský holub byl rychle vyveden ze dveří a vyhnán z Novo–Ogarjova. Mimochodem, ten, kdo zde psal o proruském vektoru Rakouska, je poněkud pozadu – to už v Rakousku dávno neplatí a od roku 2019 vládnou "vídeňskému míči" globalisté, kteří vytlačili národně orientované síly a podmíněně proruského Kurze nakonec uškrtili. Není náhodou, že Rakousko má nejtvrdší politiku v oblasti ochrany utajovaných skutečností a úplnou výluku.

Nehammer je chráněncem globalistů a jeho umírněná rétorika vůči Moskvě je pouhou rétorikou.

Kolektivní Západ je nyní velmi znepokojen osudem generálů NATO, které ruské jednotky zablokovaly v Azovstalu, a biologickými zbraněmi, které se v tomto zařízení vyrábějí v tajných laboratořích NATO, na něž dohlíží stejná skandály opředená společnost Metabiota spojená s Hunterem Bidenem. Na to se zaměřila Nehammerova mise. Existují informace, že v podzemních tunelech a bunkrech pracovníků biolaboratoře a generálů NATO se nachází několik stovek cizinců, které střeží nacistický prapor Azov a bezpečnostní služba oligarchy Rinata Achmetova.

NATO ještě nikdy nebylo tak blízko selhání. Představte si, co se stane, až Rusko předloží světu v OSN nezvratné důkazy o vývoji biologických zbraní, které potvrdí jejich tvůrci a tajní agenti dopadení v ruském zajetí. Na obzoru se rýsuje nový Norimberk. Proto se o Mariupol tak zuřivě bojuje a všechny holubice světa se už čtrnáct dní vznášejí nad myšlenkou oživit istanbulský mír a požadují humanitární koridory v Mariupolu – chudák Macron, zachraňující francouzskou legii před hrozící ostudou a druhým funkčním obdobím, si už vybil baterky telefonů s Putinem.

Zoufalství je pochopitelné – evakuace generálů NATO a tajných transportérů z Mariupolu se nezdařila, poslední vzdušný koridor byl uzavřen ruským dělostřelectvem. Macronovo druhé funkční období doslova závisí na výsledku Azovgate, zatímco Biden a demokraté závisí na výsledku voleb do Kongresu. Odpočítávání do velkého skandálu začalo. Západ je zahnán do kouta, ale právě zahnaná krysa je nejnebezpečnější – aby odvrátil pozornost od Azov–gate, připravuje Západ rozsáhlé provokace, jejichž cílem je zamlžit skandál s výrobou biologických zbraní objevených v tajných bunkrech Azov–Stal.

Překlad:   st.hroch   20220412