Poslední šance odvrátit lednový krach. Manifestace 26. 11. 2022,  Letenská pláň

 
Srdečně zdravíme!

Určitě nikoho z nás nenechává klidným, jak neúměrně rostou ceny elektřiny, plynu a potravin. Dokonce reálně hrozí úplný nedostatek energií. 
Hrozí, že v lednu celá řada podniků zavře své provozy a jejich výroba už nebude obnovena. Lidé přijdou o práci a svůj příjem. Hrozí nám nedostatek všeho. 
Hrozí nám velmi chladná zima. A přitom vláda nečiní patřičné kroky. 
Kde je jádro problému? Jaké je řešení? 


Je za minutu dvanáct!

Máme poslední šanci tento hrozivý scénář změnit. Apelujeme na Vás. Přijďte spolu se svými přáteli v sobotu 26. listopadu ve 14:00 hodin na Letenskou pláň v Praze.
Dozvíte se proveditelné, efektivní řešení pro naše aktuální palčivé problémy. Na Letné představíme cestu k bezpečnému životu pro naše rodiny, pro každého z nás.


Oslovme nejméně pět lidí ve svém okolí

Přijďte v co největším počtu, společně dáme naší vládě požadavek na okamžité řešení vysokých cen energie a potravin, vysokou inflaci a další oblasti, které nás trápí. 
Zveřejníme jasné kroky, které naše vláda musí učinit, aby odvrátila likvidaci našeho hospodářství.

Prosíme, přepošlete tento e–mail dalším a pozvěte co nejvíce lidí ze svého okolí.
Prosíme, přepošlete tento e–mail dalším a pozvěte co nejvíce lidí ze svého okolí. Sledujte stránku  a sdílejte pozvánku na stránce .


Manifestace na Letenské pláni, již tuto sobotu 26. 11. 2022 ve 14 hodin. 
Manifestace na Letenské pláni, již tuto sobotu 26. 11. 2022 ve 14 hodin.  Po hodinovém programu Vás čeká také hudební program, abychom posílili naší soudržnost.

 


Odvraťme společně hrozící katastrofu!

 


Děkujeme za nás všechny.

Národní rada obnovy

NarodniRadaObnovy.cz