Nikdy proti Rusku. Jsme Slované. Chceme mír!

26.01.2022 1:11:24

Důrazně žádáme premiéra ČR Petra Fialu, aby vláda ve středu 26. 1. 2022 NESCHVÁLILA dodání dělostřelecké munice na Ukrajinu proti Rusku! Odsuzujeme počínání ministryně obrany J. Černochové /ODS/ s podporou ministra zahraničí J. Lipavskéko /Piráti/.

Zásadně odmítáme násilné vojenská řešení mezinárodních problémů a zapojování naší armády do válečných konfliktů bez souhlasu OSN. Říkáme jasné NE válce proti Rusku. Jsme slovanský národ, mírumilovný národ a pamatujeme, jak ruský národ bojoval proti Němcům i za nás. Nikdy nezapomeneme!


My Češi a Moravané jsme na straně pravdy, na straně Ruska, na straně míru. Vyjadřujeme solidaritu našim přátelům v Ruské federaci!


USA jsou upadající supervelmoc, topí se v dluzích a americká společnost je na pokraji občanské války. USA dnes - stejně jako několikrát v minulosti - potřebují válku v Evropě, aby mohly růst a zbavit se konkurence. Proto NATO tlačí své armády k ruským hranicím a USA požadují, aby z toho celý svět i Rusko bylo nadšeno. Šéf NATO dokonce vyhrožuje, že pošle jaderné zbraně do střední nebo východní Evropy. Takový přístup je nebezpečný a zavrženíhodný!

V Praze dne 25. 1. 2022 


TISKOVÉ SDĚLENÍ Aliance národních sil