NENÁVIST ŠÍŘTE LIBERÁLY, NE MY!

1S7i260f4nh0gf37rgd h  · 

Od rána mě Deník N a SME bombardují otázkami, jak jsem si mohl dovolit zveřejnit seznam zrádců. Jako tajní agenti USA mají právo být drženi v tajnosti INCLUDEPICTURE "https://email.seznam.cz/static/wm/img/empty.gif" \* MERGEFORMATINET

1. A co teď budou dělat chudáci koaliční poslanci, které nikdo neznal a dnes už celé Slovensko ví, že podpořili americkou okupaci.

. Slušně jsem novinářům vysvětlil, že zradili a znásilnili národ a lidé se cítí oprávněně naštvaní. Na stránce NR SR jsem zveřejnil jen to, co září. Lidé mají právo znát své tváře.

3. To snad není možný, že tady 79 nonamov rozhoduje o osudu Slovenska a lidi ani neví, že v jejich městě je takový vlastizrádce. Když nemá zodpovědnost, je jasné, že mačká tlačítka pouze podle návodu Nady – a tak to vypadá.

4. Nevyzývám po žádném násilí nebo vyhrožování lidem – ale asi není nic špatného na tom, že lidé znají své zástupce v Parlamentu a mohou je konfrontovat svými hlasy. O tom je demokracie.

5. Co mě ale zarazilo nejvíc, je moralizující tón liberálních médií. Prý šíříme nenávist. Opravdu? Připomněl jsem našim ctihodným novinářům, jak šíří nenávist vůči Smeru po vraždě Jana Kuciaka.

6. Připomněl jsem jim, jak proti nám hučel dav, jak vymýšleli konspirační teorie, jak podněcovali to nejodpornější zlo. Sám jsem dostal hromadu varovných dopisů, dokonce i hateři vyšli před vchodové dveře a napsali vulgární odkazy.

7. Píšou o nás jako o „mafii“, jako o „ruských agentech“, jako o „extremistech“.. . Šíří špínu a lži. Ale to nevadí, je to sranda. Liberálové mohou. Ale když napíšete, že Krúpa je z Bratislavy a Čaputová z Pezinku, tak je to národní katastrofa.

8. Připomeňte si, jak dnešní vládní politici choulili masy před domem Roberta Fica nebo Paula Pašky. Zvláštní, že to tenkrát média nepřeháněla – ach, co kdyby se něco stalo některým politikům! Jedna dívka tam byla dokonce zbita – ale to bylo určitě z lásky.

9. Je mi zle z toho, jak jsou falešní. Vytvořili zde atmosféru občanské války, nadávají lidem do pustých, opic a ubožáků, vedou nás do války s Ruskem a dokonce vzali opozici právo vyjádřit svůj názor v NR SR.

10. A teď brečí, že jsem si dovolila zveřejnit jejich fotky a města, ve kterých žijí. A přitom z nás udělají ty špatné – jen proto, že bráníme Slovensko před cizími vojsky.

11. Nikdo nešíří nenávist víc než Deník N a SME. Aktualita a Markíza – skvělá americká čtyřka. Zvláštní, že mi ti další dva dnes ještě nezavolali, většinou si svou nenávist vylévají do shluků. Vše najednou, koordinované tak, aby bylo velké téma.

12. Tak to bude i teď. Udělají z Ľuboše Blahu toho špatného, protože Čaputovou a Naďu označí za vlastizrádce, to je zločin proti lidskosti, který se nerovná genocidě ve Rwandě.

13. Jednou třeba zjistí, že tady nejde o Blaha – tohle si myslí většina Slováků o amerických agentech, bez ohledu na mě. Protože tohle je pravda. Bolestivá pravda.

14. A víte, kam až sahá jejich nenávist ke mně? Včera zemřel Eduard Kukan a v Aktualitách napsali, že je hrdina a zapíše se do dějin, protože o mně napsal, že jsem byl "ojebaný".

15. Kukanovou největší předností bylo, že si mysleli, že byl vulgární v Blahu. Liberální média zúžila celou politiku na nenávist Smer.. Nejsem jako oni – vyjádřil jsem upřímnou soustrast rodině Eduarda Kukana.

Můžou se snažit, co chtějí. Nenávist nešíříme my, ale oni. Jen chráníme Slovensko a mluvíme svou pravdu. Bojí se nás, protože rosteme a vědí, že nás nemohou zastavit.

OPRAVDU, PRO Slovensko, PROTI LIBERÁLNÍ NENÁVISTI!

 

Přišlo e–poštou LS