Na megalomanský pomník v Letech 800 mil. Herman, Sobotka a Ťok peníze tajně vyplatili, na železnici po sesuvu u D8 pro pracující občany ne?

 

Zveřejněno: 19. 4. 2018

A Herman se majoritě vysmívá, ta si na vše musí vydělat!

Další a další zločiny minulé vlády, za kterými stojí Herman z KDU-ČSL lezou na povrch. A je to tristní čtení. Krásný pomníček v Letech na památku cikánského tábora, kam mimo oficiálních delegací stejně nikdo nechodil se Hermanovi nelíbil a udělal si z něj vlastní megalomanský pomník, kdy finanční podvody do poslední chvíle jako ministr kultury před občany utajil.

A Sobotkova vláda s ním. Ale na opravu železnice 097 z Litoměřic/Lovosic do Teplic po sesuvu půdy u D8 tytéž peníze pro pracující se nemohou už najít. Je to prý příliš drahé...

 

 Nyní dal občanům (a akcionáři) soud za pravdu, těch podvodů bylo dokonce dle soudu víc … Soud zrušil záměr společnosti Agpi na převod vepřína v Letech!!!

Děsivé, co se u nás může provádět a soudce to i popsal:

Soudce Miloš Šimánek sdělil v závěrečné řeči, že červencové usnesení valné hromady společnosti Agpi nemůže být právně závazné. „To, co je v rozhodnutí uvedeno, není dostatečně určité v tom smyslu, aby to pro představenstvo akciové společnosti bylo závazné. Není jasné, co se bude převádět,“ vysvětlil důvod rozhodnutí Šimánek. Vepřín v Letech na Písecku, který stojí na místě bývalého pracovního cikánského tábora, kupuje stát od společnosti Agpi za více než 450 miliónů korun.  Vepřín by měl být ještě dokonce roku zbourán za asi 110 miliónu korun a na jeho místě vyroste další památník za asi 25 miliónů korun. A další a další náklady se údajně nedají vyčíslit. Některé odhady se blíží jedné miliardě. Za jeden pomníček...

 

 A POZOR

Zasypanou trať z Lovosic do Teplic stát přes původní sliby neobnoví. Prasárna, říká krajský radní

 Železniční trať byla vlivem sesuvu poškozena v délce cca 200 m. Z celkové délky dráhy od Teplic po Lovosice (36 Km) je tak poškozeno pouhých 0,6 % její délky!

 

Je to prý příliš drahé, stálo by to jako megalomanský Hermanův pomník v Letech

 

Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) nechala zpracovat projektovou dokumentaci na opravu tratě s výstavbou mostu, což by vyšlo na 800 milionů korun. Původně ministerstvo dopravy mluvilo o podstatně nižších částkách. V červnu 2016 například v tiskové zprávě o 240 milionech korun.

„Je to podraz a prasárna. Ukázka, jak ANO plní sliby. Jasně nám ministr Ťok slíbil, že trať opraví,“ řekl Komínek. Kraj podle jeho slov bude dál usilovat o opravu trati nebo alespoň rekonstrukci úseku z Teplic do Radejčína. Autobusy podle něj nejsou na tuto trať adekvátní náhradou. „Už teď je s nimi problém kvůli složitému terénu,“ dodal.

 Porovnejste si prosím oba projekty: a KDU-ČSL za Hermanem pevně stojí. Sobotku vyšetřuje policie...

http://www.skrytapravda.cz/domaci/1586-na-megalomansky-pomnik-v-letech-800-mil-herman-sobotka-a-tok-penize-tajne-vyplatili-na-zeleznici-po-sesuvu-u-d8-pro-pracujici-obcany-ne