Lepší Němci

08. 02. 2023 –

STAN zůstává proněmeckou stranou, i když Danuše Nerudová byla z prezidentských voleb předčasně vyřazena. Ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek (STAN) včera v  řekl, že je trochu germanofil a že Němci tvrdě hájí své zájmy, ale že mají opravdu v sobě autentickou zodpovědnost za Evropu jako celek.

A upřímně řečeno, dodal, český ekonomický zájem je s tím německým silně provázaný. To zřejmě vysvětluje, proč je takovým zastáncem Česka a dalších malých zemí. Tento postoj v pátek jasně vyjádřil i Tomáš Prouza, eckých maloobchodních řetězců. Prouza pro uvedl, že jedno z velkých poučení z debat o sankcích by mělo být, že Evropa nemůže dlouhodobě fungovat, pokud bude rukojmím jedné země se svým právem veta. Ostře také kritizoval Olafa Scholze za jeho váhání s vysláním tanků na Ukrajinu. STAN a jeho poradci se stávají lepšími Němci než jsou Němci samotní.

Kim Iversen Počty obětí podle Mossadu jsou pro Ukrajinu strašlivé

<< VIDEO >> Americká novinářka Kim Iversenová v pořadu The Kim Iversen předkládá  skutečná čísla obětí bojů na Ukrajině, která unikla Mossadu.

Kim Iversen, americká novinářka

8. února 2023 – 04:20

Jak říká Kim Iversen uniklá data zveřejnil z odkazem na svůj zdroj v izraelském Mossadu.

„Ta čísla jsou pro Ukrajinu skličující," říká Kim Iversen.

Protože množství padlých a raněných na ukrajinské straně se rovná téměř polovině ukrajinských sil. Na Ukrajině také zahynulo několik set instruktorů NATO a několik tisíc vojáků ze zemí NATO a žoldáků z Polska, pobaltských zemí, atd. tak podle Kim Iversen „to byl jeden z hlavních důvodů tajné návštěvy šéfa CIA v Kyjevě a Moskvě s návrhem na mír."


Válečné ztráty po téměř roku rusko–ukrajinské války, které hlásí izraelská rozvědka, odhalují strašlivé rozměry války.

Údaje z terénu ze 14. ledna 2023, založené na izraelských zpravodajských službách, jsou údajně uvedeny takto:

RUSKO:
Rusko mělo v poli 418 tisíci vojáků (plus 3 500 000 záložníků) a rostoucí počtem žoldnéřů Wagner

ZtrátyUKRAJINA:
Ukrajina měla v poli 734 tisíci vojáků (plus 100 tisíc záložníků) a důstojníky, vojáky a žoldáky NATO,


Ztráty(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)