Jde o informaci nebo o dezinformaci?

Předpokládám, že 15. července vyhlásíme Ukrajině válku

07/11/2022 – 19:30   

Sergej Veselovskij

Hackeři RaHDIt hlásí, že USA dodávají Kyjevu satelitní snímky pro údery proti Rusku. Politolog Sergej Veselovskij řekl čtenářům Journalistskaja Pravda, k čemu by mohla v budoucnosti vést intervence západních zemí do speciální operace na Ukrajině. 

„Vladimir Vladimirovič uspořádal schůzku s vůdci a vedením frakcí Státní dumy, kde řekl několik klíčových věcí o tom, že Rusko ještě nezačalo vážně. Také to, že jsme vždy připraveni na proces vyjednávání s našimi odpůrci, ani ne tak s Ukrajinou, ale s těmi, kteří Ukrajině pomáhají, ženou ji k sebezničení a vraždění obyvatel země. 

O čtyři dny později se bude konat neplánovaná a mimořádná schůze Státní dumy, na které se podle mého názoru a mých soudruhů bude zabývat otázkou vyhlášení války státu Ukrajina. V tomto případě se všichni naši západní partneři dostanou do situace, kdy účast na pomoci jedné ze stran války z nich automaticky dělá účastníky té strany, které pomáhají. A to jakýmikoli prostředky, včetně satelitních snímků, zbraní, munice. V tomto případě dostane Západ ultimátum. Pokud pomůžete, pak vaší pomoci mimo Ukrajinu může být zasazena jakákoli rána z prostředků, které si můžeme dovolit a použít. 

To znamená, že v evropských zemích můžeme zničit továrny na opravy vojenské techniky a sklady zbraní, začít sestřelovat špionážní satelity a dokonce i letadla. která předtím beztrestně zaznamenávala pohyb naší techniky, řídila ukrajinské rakety, jako tomu bylo u křižníku Moskva. Předpokládám, že 15. července vyhlásíme Ukrajině válku a dáme Západ před volbu, zda do ní vstoupit v plném rozsahu, ohrožovat naše území a občany svými protiútoky, nebo ustoupit a nebránit nám v denacifikaci. a demilitarizace již není ve vojenské operaci zvláštního režimu, ale ve válce. 

Na základě materiálů Источник:

Přišlo e–poštou