ufman Co je nutno udělat, aby byla válka na Ukrajině skončena

23. 1. 2023

Douglas MacGregor je toho názoru, že Rusové mají na Ukrajině celkem tři cíle. Prvně budou muset odříznout Polsko od Ukrajiny, aby zajistili, že odtud nebudou dováženy žádné další západní zbraně a vojenská výbava. A pak budou muset docela zničit ukrajinskou armádu, anebo spíše – její zbytky. Na východní straně Dněpru to bude snadné, tam už je o to prakticky postaráno. Západní strana řeky bude trochu obtížnější.

Tím pádem všech 194 000 ukrajinských vojáků, plus přídavní cizinci–žoldnéři zahynou.

A pak bude nutno se postarat o Kyjev, převzít město a rozpustit vládu, se kterou není možno jednat. Zelenský je zjevná loutka Západu, dělá všecko, co mu Washington přikáže a na jeho slovo není možno spolehnout. A Západ mu přikázal, že musí podporovat vše, co by mohlo Rusku jakkoliv ublížit, ponížit je i s jeho lidmi. Tím byly zmařeny všecky možnosti úspěchu s vyjednáváním a Rusové to dobře vědí. Proto museli vzít na Ukrajinu děla, tanky, letadla, bomby a rakety – zde nebylo žádné jiné řešení.

Vedoucí západních států rovněž dlouho nevydrží v tom sestavení, v jakém jsou dnes. Ti všichni budou vbrzku odsunuti stranou a zapomenuti. Macron, Scholz, Biden, ti všichni brzy skončí a nikdo je nebude litovat. Jakékoliv jednání s nimi by stejně bylo plýtvání času.

Ukrajina bude naprosto zničena

Scott Ritter je o tom, že Rusové zničí na Ukrajině nejen všecky zbraně, které tam NATO a Amerika naposílali, ale i všecko ostatní. Zde není jiné řešení; Rusko prostě musí Ukrajinu zničit. Teprve až tato země naprosto zkolapsuje, spolu s ní zkolapsuje i Zelenského vláda, nesmyslně Západem podporovaná. I ta musí padnout, protože jinak by Rusové nikdy nedocílili denazifikaci země.

Nová ukrajinská vláda už nebude mít podporu NATO, protože nebude mít armádu. A tak budou donuceni přijmout podmínky, které jim Rusko nadiktuje.

Jak již bylo napsáno dříve, NATO může jít do války pouze ve dvou případech. Ten první jim dovoluje Článek č. 5 jejich zakládacího dokumentu, který říká, že když je jeden člen společenství napaden, NATO může uvažovat o tom, že mu pomůže. Nemusí to být výhradně vojenská pomoc. Článek 5 byl použit pouze jednou, při 9/11.

A pak je zde druhá možnost, kterou poskytuje Článek 4. Podle jeho příkazů musí NATO svolat poradu členských států a teprve jestliže se tito rozhodnou, že situace představuje ohrožení jejich vlastní bezpečnosti, mohou se uchýlit k vojenskému zásahu. Tento článek byl využit ve všech bojích, které NATO vedlo, přesto že ani jeden z nich neohrožoval jejich bezpečnost.

Jak by mohly nějaké místní třenice v Libyi, Afghanistánu, Iráku, Jugoslávii ohrožovat NATO bezpečnost? Nijak, to je přece nabíledni!

Baltické státy a Polsko se přeceňují

Baltické státy a Polsko již zkoušely spustit Článek 4, kvůli situaci na Ukrajině. Ale NATO nebylo ochotno dát se k něčemu takovému vyprovokovat. Jejich přístup je jasný, za každou cenu chtějí odvrátit možnost přímého konfliktu s Ruskem. Budou Rusko popichovat, dodávat jejich protivníkovi zbraně a potajmu i své lidi, ale otevřeně bojovat s Rusy, to v žádném případě. Je k tomu jednoduchý důvod, dobře ví, že by prohráli a ještě by to stálo moc peněz.

Zato Baltické státy a Polsko se nemíní nechat odradit, i když v Polsku již jsou proti tomuto plánu veřejné protesty. Zjevně nedovedou myslet do budoucna a pak přeceňují své síly. A je v tom možná i trochu popichování ze strany NATO, které Polsko k útoku podněcuje.

Takže když by Polsko nakonec vtáhlo na Ukrajinu, protože jí chce notný kus uchvátit pro sebe, bude tam bez ochrany Článku č. 4 a bez ochrany NATO. Bude tam samo na svých. A všichni z nich, tak, jak tam vtáhnou, tak už se nevrátí, protože zahynou.

Žádné rozkouskování Ukrajiny

Rusko nedovolí, aby Polsko převzalo Západní Ukrajinu. To je ten hlavní důvod, proč se Rusové a Bělorusové spojili dohromady, postavili obrovskou armádu, zhruba 3/4 milionu lidí, protože něco takového očekávají a v případě potřeby jsou ochotni společně zakročit. Běloruský President Lukašenko to řekl naprosto zřetelně a jasně: jeho vojska nebudou na Ukrajině bojovat, leda že by je Ukrajina sama napadla, anebo kdyby Poláci vtáhli do země se záměrem uchvátit její západní část.

Polsko by tím totiž značně prodloužilo jejich hranice s Běloruskem a celou zemi by takto obklíčili. Takže jestliže se Poláci o něco takového pokusí, pak dostanou od Běloruska bití.

Stejně jako Turecko

Poláci se zjevně nepoučili z historie, takže je na Ukrajině čeká překvapení – pokud se ovšem k vojenskému útoku odhodlají. Pak by se jim vedlo stejně jako Turecku, které napadlo Syrii. Turecko je rovněž NATO země, ale když vtrhli do Syrie, nebyli tam jako jeden z NATO států, ale byli tam jako turecká armáda. Tím pádem se na ně nevztahoval Odstavec č. 4 a neměli NATO ochranu.

Když pak je Rusové zbombardovali, tak volali do světa po Odstavci č. 4, ale NATO řeklo: „ne, ne, sami jste si tu válku ukuchtili, sami si ji snězte“ a nechali je na holičkách.

Jestliže Polsko opravdu udělá tu hloupost a vtáhne na Ukrajinu, pak dopadnou obdobně. Nejspíš to dobře ví, ale přeceňují své síly. Možná si myslí, že pevné odhodlání stačí, ale to není jak války fungují.

Rusové zatím přešli do útoku

Výboru ruské federace, Dimitrij Medvěděv prohlásil, že Rusko by mělo umístit hypersonické rakety typu Zirkon do blízkosti Washingtonu D.C., do mezinárodních vod. Necelých 200 km od města by to stačilo, nechat tam stát loď s raketami.

Medvěděv toto řekl na oplátku, proti útoku propagandy z ambasády Spojených států, o které se vyjádřil, že je to „cynická snaha o použití nacistických způsobů propagandy.“

Americká ambasáda dala totiž na Twitter podivné, manipulativní video (je na stránce) a k němu celkem nešikovný text v Ruštině, který říká: „Naše země měly v průběhu historie společné kultury a úspěchy. Věříme, že to, co se děje (na Ukrajině), vás není hodno, a jsme solidární s každým z vás, kdo usilujete o mírovější budoucnost.“

Na to Medvěděv prohlásil, že „Ten hlavní dar do Nového roku je arsenál Zirkon raket, které včera vypluly k břehům NATO zemí.“ A opravdu, ruská loď byla spatřena ve skotských vodách. Rusko později oznámilo, že posílají válečnou loď „Admirál Gorškov,“ vybavenou Zirkon hypersonickými raketami na delší cestu, skrze Atlantický oceán, Indický oceán a Středozemní moře.

Podle informací ze „Společnosti pro raketovou obranu,“ rakety Zirkon letí rychlostí 500 až 1000 km/hod.

Biden by teď měl zabrat

Scott Ritter, americký President Joe Biden by teď měl napnout síly, aby odvrátil katastrofu. Válka na Ukrajině se nesmí táhnout dál, protože jinak se z ní vyvinou nekonečné komplikace. Že Ukrajinci tuto válku prohráli, je víc než zjevné. Teď zbývá vidět, jak velký je limit ruského vítězství. Je dán hranicemi Ukrajiny, anebo jde dál, za ně?

Kdybyste se zeptali obyčejných Američanů co si myslí o válce na Ukrajině, tak většina z nich nebude schopna odpovědět. Není divu, vždyť by ani nedokázali ukázat Ukrajinu na mapě, tak málo ví o světě. Nemají vůbec ponětí o co jde a stejně tak neví, proč je to důležité. To je ten skutečný důvod, proč si může Amerika dovolit podporovat režim, který z intelektuálního a morálního hlediska je naprosto neobhajitelný. Režim, který vyzdvihuje Štěpána Banderu, hromadného vraha a jeho ideologii. Něco tak odporného by pohoršilo každého člověka.

Evropa je na tom zle a Ukrajina je vyřízena

Evropa prochází těžkými dobami a čeká je tvrdá zima, ale to ještě není nic proti tomu, jaká bude ta další zima. Pokud současná situace přetrvá, ta další zima bude katastrofální. Už nebudou mít levný ruský plyn a ropu – sami se toho dobrovolně vzdali. Mysleli si, že tím ubližují Rusku a zatím ublížili sobě. Kdo jinému jámu kopá … a tak dále.

Letos to ještě šlo zvládnout, zásoby plynu byly na 50%, když vyhlásili sankce, takže zbývalo jen přikoupit. Ale příští rok, to začnou od 0% a všecek ten zbytek budou muset naplnit drahým a nekvalitním tekutým plynem z Ameriky a kdoví odkud jinde. Už teď, evropské zásoby plynu jsou na 80% a to ještě zima neskončila.

Ukrajina je naprosto vyřízena. Všecko to špatné, co se děje teď, může pokračovat ještě velmi dlouho a Ukrajina nemá žádný náhradní plán, na který by se mohla obrátit. Biden se to bude snažit nějak urovnat, ale nebude to vůbec snadné.

To nejlepší by bylo, nechat Rusko zničit co mohou, v čemž jim ukrajinská armáda vydatně a ochotně pomáhá a pak celý konflikt skončit s tím, že Rusko Ukrajinu převezme a znovu ji vybuduje. Pak teprve uvidíme, jak budou Rusové kolem toho tančit, protože budou nutně potřebovat pomoc. Čína nebude s největší pravděpodobností schopna jim veškerou potřebnou pomoc poskytnout, takže se budou muset obrátit o pomoc do Evropy.

Rusko to všecko dobře ví. Proto celou válku vedou velmi odměřeně, brání se divokým akcím, které by je na posledním řádku, při konečném sčítání stály moc peněz.

Budoucnost celého světa závisí na Rusku

Jediná naděje, kterou dnes náš svět má je, že Rusko co nejdříve válku vyhraje a boje na Ukrajině tím nadobro skončí. Další podmínka je, že Západ se kvůli tomu nezblázní a nebude Rusy zkoušet zničit jadernou válkou. Jakékoliv jiné řešení by vyústilo v narušení globální stability, Celosvětová ekonomie nemůže existovat v takovém chaosu, kdy každý, kdo může, uvaluje sankce na toho druhého.

Ta možnost, že sankce proti Rusku (a jiným) budou zrušeny nastane jen tehdy, když Rusko na Ukrajině vyhraje a bude diktovat podmínky mírové smlouvy. Jinak skončíme celosvětově s trvalou válkou, přesně podle Orwellovy knihy „1984,“ jenže to bude o pár let později, „2024.“ Byla by to válka zdlouhavá, zaměřená na zničení Ruska a po Rusku přijde na řadu Evropa a pořád se bude válčit, jen aby si Spojené státy mohly udržet primát. Celý svět by pocítil následky této války. I obyvatelé Bangladeše by o ní velmi dobře věděli a spolu s ostatními by ji proklínali.

Takže – pokud jste proti tomu, aby Rusko válku vyhrálo, pak volíte globální katastrofu.

Že by Armageddon

Kolikrát si říkám, jestli válka na Ukrajině není ta poslední, o které se píše v Bibli: Armageddon, válka dobra proti zlu. Všecko by tomu nasvědčovalo. Zde je Ukrajina, skrz naskrz prohnilá a zkoruptovaná země, zastánce všeho zla, jaké si dovedeme představit. Je podporována Západem, rovněž tak zkaženým a navíc zákeřným a proradným. A ta bojuje s Ruskem, které má v úmyslu nastolit mír na světě, kdy budou všichni spokojeně obchodovat a těšit se z toho, jak se jim dobře vede.

Už to, že ruský plyn a ropa jsou nejlevnější na světě nasvědčuje, že to Rusové ten mír a spokojené obchodování myslí vážně.

Biblická kniha Zjevení říká o bitvě u Armageddonu (): „Hle, přicházím jako zloděj. Blaze tomu, kdo bdí a střeží svá roucha, aby nechodil nahý a nebyla vidět jeho hanba.“ A shromáždil je na místo, které se hebrejsky jmenuje Armageddon.“

Jinými slovy, přijde to náhle, přijde to nečekaně. Nebudeme se stačit ani obléct a už budeme pelášit někam do krytu, aby nás nějaká ta střela, nebo šrapnel nezasáhla.

Slovo „Armageddon“ je řecké převzetí hebrejského slova „megiddo“ a znamená horu, nebo pohoří. Takže to není určité místo, ale může to být kdekoliv.

Následky války nebývají dobré

To nejstrašnější na celé věci je, že i když Rusové na Ukrajině zvítězí, to vítězství bude mít na sobě velice vysokou cenovku. Bude rovněž stát obrovské množství lidských životů a všeho ostatního. Evropa za to zaplatí svým ekonomickým zdravím, které padne za oběť finanční tuberkulóze. Německo se konečně bude blížit zemi pastevců, jak bylo plánováno při obou světových válkách. Dvakrát se to globalistům nepovedlo, do třetice všeho dobrého i zlého. Každé čtvrté zaměstnání v průmyslu bude pryč, za vodou, kdesi daleko, v Americe. To stejné se stane ve Francii, v Itálii, v Británii a jinde.

Připočtěme k tomu miliony nezákonných, neschopných, nesnášenlivých a nezaměstnatelných migrantů z Afriky a z jiných zaostalých zemí tohoto světa, kteří se přicházejí mít dobře a nic za to nenabízejí, to může celou katastrofu jen zhoršit.

Jeden z mála kladů, které z toho všeho mohou vzniknout je ten, že Evropané konečně pochopí, že NATO je papírový tygr, že není na nic, pouze stojí hodně peněz. Jeho veškerá činnost se skládá z popichování národů proti sobě, pochopitelně, je to válečná organizace, chtějí válčit. Válka jim skýtá mnoho výhod, nakradou si, hlavně pak zlato a možná to posílí jejich ego, které by jinak bylo ego malých, zdeptaných ubožáků.

Ten druhý klad leží v tom, že Evropané konečně pochopí, že Evropská unie nebyla vytvořena k jejich prospěchu. Její záměry jsou zcela jiné a kdo je nezná, ať si přečte Coudenhove–Kalergiho knihy. EU nás chce pouze okrást o všecko co máme a pak zničit. Chtějí nás zahltit bandou vojenských jednotek z Afriky, které se do země nahrnuly, aby ji převzaly.

, v Holandsku byl zatčen velitel bezpečnosti teroristické skupiny ISIS ze Syrie, který se vydával za běžného migranta. Byl tam již od r. 2019 a je podezříváno, že se tam skrýval, aby nebyl trestán za spoluúčast na válečných zločinech, napáchaných v Syrii. Předtím, než se přidal k ISIS, tak prý fungoval ve stejné pozici u jiné teroristické skupiny, Jabhat al–Nusra.

Jelikož proběhlo důkladné vyšetřování tohoto případu, tak se zdá, že opravdu jde o jednoho z velitelů ISIS. Ať už je jeho obvinění pravdivé, či nepravdivé, tím vzniká otázka, kdo další z těchto lidí, jejichž minulost neznáme je zločinec, tajný člen teroristické bandy, který přišel do Evropy organizovat její přepadení? Když je začneme sledovat, tak se zdá, že to může být každý druhý z nich.

Holanďané zajali nedávno jiného žihádistu, Aziz al–H., který se do země vetřel již v r. 2017 na falešné dokumenty a než byl odhalen, užíval si jako bohatý paša v Amsterodamu. Jiní Syřané ho rozpoznali jako vedoucího nejmenované teroristické skupiny.

Anebo Syřan, zadržen rovněž v Holandsku v r. 2019, který vedl nenápadný život, jezdil s autobusem, než se zjistilo, že spolupracoval na popravě syrského poručíka.

Konec války – kdy?

Bohužel, žádné dobré řešení nepřijde rychle. I ukončení války na Ukrajině, i kdyby k němu došlo za těch nejlepších podmínek, bude trvat. A mezitím Ukrajina bude dále chátrat a lidé budou hromadně umírat na bojištích. Evropa bude ekonomicky a politicky slábnout a upadat a nebude trvat dlouho, kdy bude docela u konce svých sil.

Takže je nutno připravit se na nejhorší a mít vždycky oblečení po ruce, abychom neběhali venku v pyžamu, nebo dokonce nazí. Nevypadalo by to dobře.

Jane Kaufman, 22. ledna 2023