Infiltrace Bundeswehru radikálními islamisty pokračuje

 

Německá Ústřední rada muslimů požaduje, aby v Bundeswehru mohli působit jako protiváha vojenských kaplanů pro muslimské vojáky imámové.

Noční můra islámské infiltrace Bundeswehru. A nejhorší věcí je, že tato infiltrace je žádoucí a nucená.

"Je to škoda, že nemáme tolik potřebné vojenské kaplany v Bundeswehru po tolika pokusech a úsilí trvající téměř šest let," napsal na twitteru Aiman Mazyek, předseda Ústřední rady muslimů v Německu.

"Muslimští vojenští kaplani jsou zapotřebí. Potřebujeme je tak, jak jsme vycvičili muslimské zdravotní, policejní a vězeňské důstojníky," řekl Rauf Ceylan, profesor sociologie náboženství na univerzitě v Osnabrücku, propagátor "liberálního islámu".

Před podobným nasazením tureckých islámských vězeňských kaplanů výslovně varuje Herbert Mertin, ministr spravedlnosti spolkové země Porýní-Falc. Islámští vězeňští kaplani, působící převážně mezi muslimskými výtržníky ve věznicích, významně přispějí k jejich ještě větší radikalizaci a k získání většího vlivu a moci ve vězení.

Pokud jsou věznice citlivé bezpečnostní zóny, o kolik více je citlivější profesionální armáda, kde její jednotky jsou nasazeny především v zahraničních misích v bojích s islamistickými teroristickými organizacemi a armádami, jako je IS nebo Taliban. V Bundeswehru je téměř 2,000 muslimů.

Existuje spousta "praktikujících věřících". Jinými slovy: Nejedná se o liberální muslimy, jako jsou Turci narození v Německu, kteří vidí jednou za rok mešitu zevnitř, ale o ty, kteří procházejí plně "programem šaría".

Podle médií se islamisti výslovně snaží dostat do Bundeswehru, aby tam dostali vojenský výcvik. Vojenská kontrarozvědka (MAD) odhalila ve vojsku 20 radikálních islamistů a sleduje dalších 60 podezřelých případů.

Zdroj: https://www.journalistenwatch.com/2018/02/28/alarmstufe-rot-gruen-islamisten-greifen-nach-der-bundeswehr/

http://berossos.blog.cz/