Devin Nunes by měl být prezidentem. Ray McGovern ředitelem CIA. Proč?

P.C.Roberts

 

R. McGovern, někdejší vysoký činitel CIA, při mnoha a mnoha příležitostech prokázal, že je osobou s vysokou morální integritou a člověkem čestným a inteligentním. S radostí by jej na čele tohoto úřadu přivítali všichni analytikové tohoto úřadu, kterým jde jejich současné zneužívání pro cíle politické hodně proti srsti. S ním na čele CIA bychom získali poctivou zpravodajskou agenturu, což je to, co v tuto chvíli tak postrádáme.

 

Republikán Devin Nunes, předeseda zpravodajského výboru sněmovny reprezentantů, prohlásil, že ti lidé v FBI a v Obamově ministerstvu spravedlnosti, kteří záměrně a zharmonizovaně vyráběli falešné útoky proti prezidentovi USA a proti Spojeným státům, budou postaveni před soud, protože nemohou být už déle tolerováni jako osoby stojící nad zákonem. „Podle mého mínění“, řekl Nunes,“je prokázanou skutečností, že zákony Spojených států skutečně porušili“.

 

Nunesovi hrozí, že bude kdykoli zavražděn buď FBI, nebo CIA, nebo vojenskobezpečnostním komplexem, nebo Demokratickým národním komitétem, a to i za tato jeho další slova: „Náš zpravodajský výbor uzavřel své vyšetřování možné tajné spolupráce mezi Moskvou a Kampaní za zvolení Trumpa prezidentem USA  tímto závěrem: NEBYL ZJIŠTĚN ŽÁDNÝ DŮKAZ O TÉTO TAJNÉ SPOLUPRÁCI.

K tomu Nunes ještě podotkl:“ Všechny pověsti o tomto spiknutí byly nepravdivé a byly vymyšlené od začátku až do konce.“

V dnešních USA už není nikdo, reprezentující vládu práva, než právě Nunes. Stůjte proto při něm, protože se nyní ocitne pod těžkou palbou všech presstitutek a lidí v nich, kteří už dnes neslouží pravdě, ale jen svým bankovním kontům, přiživovaným „všimným“ z pokladny CIA.

Vybral a přeložil Lubomír Man