David Ploc Budete jíst, co vám dáme!

21.4.2023 07:10

Probíhající ukrajinizace České republiky není jen o milionu uprchlíků, kteří přijíždějí často v drahých autech, není jen o vytvoření ideální dovolené těmto potřebným. A není také pouze o vítání ukrajinské pošty, která určitě pomůže té naší České poště (do hrobu). Ukrajinizace naší země je také o importu ukrajinského obilí, které musíme dle rozhodnutí EU dovážet. Ano, musíme, a víte proč? Protože pro zoufalce z pětidemoličního seskupení bezcharakterních loutek není český občan důležitý…

To, že z Ukrajiny nemůžeme očekávat nic dobrého, již většina probuzených občanů pochopila, ale i přes toto uvědomění, je informace o zdraví škodlivém ukrajinském obilí, které je z Ukrajiny ve velkém dováženo do více evropských zemí, šokující. Podle některých informací byly v ukrajinském obilí objeveny zakázané pesticidy. Ukrajinské obilí zakázalo dovážet Polsko, Maďarsko a Slovensko. Náš slovenský soused se však nevymlouvá jen na přítomnost zakázaných pesticidů, ale hlavně se rozhodl chránit slovenské zemědělce.

Evropská komise se ostře ohradila proti postupu našich partnerů z V4 se zdůvodněním, že obchodní politika spadá výlučně do pravomocí EU a tato jednostranná opatření nejsou přijatelná. A místo tygřích dotazů budu sdělovat: Vůbec mě nezajímá názor Evropské komise a EU nebudu nikdy respektovat. Co mě zajímá, je zdraví občanů České republiky, a proto nechápu, proč ministerstvo zemědělství okamžitě nezakáže dovoz ukrajinských potravin! Ale vysvětlení je prosté, ministr Nekula je člen KDU–ČSL, tedy další loutka Comedy bandu SPOLU.

To, že vládu nezajímá záchrana české ekonomiky, už víme. Ale jestli zde máme možné ohrožení zdraví našich lidí a oni stejně dementně papouškují pouze stejné unijní, tedy totalitní fráze, tak nepracují, ale jen ztrácejí čas. Svůj, ale především náš! Nevěřím ničemu z produkce této vlády, a pokud tvrdí, že zatím žádné vzorky nebyly závadné, neznamená to, že zdravotně závadné obilí zde není. A pokud tuto informaci použili naši sousedé, tak jen dokázali, že si zachovali zdravý rozum, protože nechtějí likvidovat své zemědělství.

Tedy v Polsku to jde, Maďarsko nám již delší dobu dokazuje, že se před unijní totalitou neskloní a Slovensko nám také ukazuje zdravý rozum. A fialová sebranka? Sluhové, kteří zapomínají, že by měli sloužit nám a nikoli soudruhům z EU. Tedy se budeme muset ozvat sami. Jak? Ptejte se svých prodejců, zda potraviny, které kupujete, jsou vyrobeny z ukrajinských surovin. Máte na tuto informaci právo. A pokud ano, nekupujte to! Každý člověk je osobnost, která se může kdykoli ozvat. Tedy, jak jsem již několikrát psal, ptejte se!

Nespokojení by okamžitě zastavili dovoz ukrajinských potravin a hledali bychom cestu, jak pomoci našemu zemědělství. A za stranu DOMOV sděluji, že jsem pro vystoupení z EU a NATO, na rozdíl od jiných poslů svobody, protože členství v EU mi svobodu nedává. Toto téma je toho jasným důkazem. Nebojte se hlasitě ozvat, pokud jste NESPOKOJENÍ. Protože i přesto, že se tak necítíte, tak jste SVOBODNÍ!

vasevec.info

 

INCLUDEPICTURE "https://www.vasevec.info/sites/default/files/images/2595/konicka_banner_600.jpg" \* MERGEFORMATINET