Čtěte, jakému zločinu přihlížíme!

 

… před hodinou jsem dostal mail od XXX odněkud z Písecka, zatím jsme se nesetkali a zůstává v utajení, strachem o zaměstnání, jako agronom! To, co píše už by nás mělo probudit! Poraďme se, co s tím, nebo budeme jen nečinně přihlížet, jak pácháme sebevraždu?! Účinky glyfosátu známe, je v gesci PSP, aby se zakázal, ale je to obrovský byznys! A kdopak za ním asi stojí, kdo je zástupcem Monsanta v ČR??? V ZZN PLzni na Belánce je reklama, že je zástupcem Monsanta a "chlubí" se tam Rund Upem! 

 

Bečvář je agrobyznysmen, zločinec, co má pronajaté a zkoupené pozemky v českém příhraničí, je to syn býv. tajemníka Smrkovského, který byl přednostou okr. úřadu KT a dostal se k lizu. Mladému Bečvářovi přihrál různé restituce a on je zneužil, pro své podnikání, kdy na jeho totálně zničených polích, hnojených digestáty z bioplynek, neroste nic jiného, než tritikále (žitovec) a kukuřice, mizící v německém Arschwangu v bioplynkách. Mnohá pole a louky prodal Němci Beerovi (Beer Bio Energi, s. r. o.) a firmě Němce Klebra. Ze silážních jam z příhraničí mizí denně 5 kamionů biomasy a my jsme potravinově … jinak se to pojmenovat nedá (nesoběstační)  ! Vše se navíc stříká Round Upem!

 

Chodové, kterým to posílám a není Vás málo, šiřte info o tomto zdravotním riziku, které nám, díky postřiku Round Upem  hrozí (mohu poslat materiály, mám jich dost). Musíme to dostat mezi lidi! Asi jsem Vám již posílal fotky vzklíčené kukuřice na polích mezi Vlkanovem a Otovem a mé fotky z Round Upen zlikvidovaných polí za Vlkanovem a u laguny nad Otovským rybníkem! Loni na demo 8. 5. v Praze na Letné jsem předal vzorky, co jsem nabral a byly dány na Masarykovu univerzitu na kvalitativní analýzu. Bohužel, jak vím přímo z MU, tyto vzorky nebyly zanalyzovány, ale zkanalizovány. Dotyčný to dostal příkazem. Mně se dostalo vysvětlení z MU, že byly neodborně nabrány. Kecy v kleci! Nechtěli jsme kvantitativní analýzu, jen kvalitativní. Bohužel, havloidní univerzita ji nám, propagujícím prezidenta Zemana, který s jejich rektorem bojuje, neudělala!

 

Přátelé, není nás málo, spojme síly a dejme hlavy dohromady, ať s těmihle zločiny něco uděláme!

 

 Firma pana Bečváře: https://rejstrik.penize.cz/ares/24815926-pozep-vlkanov-s-r-o

 

Firma Němcre Beera se sídlem v Praze! https://rejstrik.penize.cz/dph/cz24815926-beer-bioenergy-cz-s-r-o

přišlo e-mailem