50 let okupace Palestiny a svět mlčí! Kdo řídí exodus migrantů z těchto států do Evropy?

(Výňatek)

 

Málokdo si uvědomuje, že to děsivé, co vidíme v Sýrii, Libyi a dalších arabských státech, zažívají obyvatelé Palestiny dlouhých 50 let. A při návštěvě ministra Zaorálka byla chmurná atmosféra rozvalin Palestiny po padesátiletém běsnění ortodoxních Židů přímo do očí bijící.

 

My jsme vyvolený národ a tím se automaticky musíme vymykat všem jurisdikcím . . .  dokládal na konferenci myšlení současné vlády Izraele Gideon Levy, který jinak píše pro renomovaný izraelský deník Haaretz  od roku 1982.

Nedávno izraelská představitelka řekla naplno, že po holocaustu si můžeme dovolit vše a nesmí nám (Židům) být bráněno. Pokud tedy nejsou lidé jako my (Židé), nemají lidská práva jako my! A podle toho se i vláda Izraele takto chová. Na okupovaná území už nastěhovala 800 000 Židů a nic ji nezastaví, dokud nezabere celou Palestinu, jsou slova Gideona Levyho.

 

A v téže chvíli si můžeme položit otázku:

Někdo ve velkém láká Židy do Izraele, někdo vyvolal obrovskou a šílenou válku na středním východě, někdo rozpoutal exodus běženců z válečné zóny a nasměroval Araby a muslimy do Evropy ze středního východu a někdo současně řídí obrovskou výstavbu na palestinských územích a rozšiřuje tím Izrael. Samozřejmě jeden člověk to nebude, ale skupina lidí určitě. A především to někdo nebo nějaká skupina platí.

V témže období se bouří zdánlivě utiskované menšiny a opět jim odněkud tečou peníze. A v téže době se opět vytváří na křesťanském území zvláštní forma ženy, která je napůl žena, napůl muž, jakýsi hermafrodit, a opět do těchto spolků tečou obrovské sumy peněz na různé provokace, zatímco ateisté a skuteční křesťané jsou obviňováni z náckovství, rasismu a multikulturalismus je nuceně zaváděn do škol.

Zrušila se matematika  a snížila se úroveň vzdělání, zatímco naopak v Izraeli se tvrdě tlačí na vzdělání.

 

Je to konspirace? Je to náhoda? Není těch náhod až příliš? Čí velvyslanec je Soros, že může vystupovat v OSN, řídí toky peněz do neziskových organizací, financuje levicovou vládu USA (Clintonovou a Obamu) a současně jsou signály, že řídí i nejvyšší členy amerického kongresu a prapodivné ratingy Wall Street? Samozřejmě to není a nemůže být jedna osoba, byť ta je dlouhodobě v čele. Ale chapadla, která už má Soros ve všech koutech světa, jsou natolik vážná, že vidíme obrovský protitlak, který se v USA nazval „Vzpoura bílého muže“. A vůbec není namířen proti černochům, jak se to někteří snaží zmanipulovat, ale ve skutečnosti je to

 

„Vzpoura proti degradaci bílého muže“!

 

 A přesně do tohoto kontextu zapadá to, co nyní přednáší po celém světě jedna z nejvýraznějších osobností židovského původu Gideon Levy. A z tohoto důvodu je tak nenáviděn „ortodoxními židy“, protože je jejich svědomím, zatímco stále víc občanů Izraele se přiklání na stranu Levyho a uvědomuje si, že zabíjení a vraždy nemohou být donekonečna součástí jejich života a může se to obrátit nakonec opět proti nim.

A teprve na přednáškách Gideona Levyho si člověk uvědomí, jak a proč je svět v pohybu a že mnoho věcí není náhodných a mnoho zabíjení není náhodných či ze vzteku, ale řízených lidmi, kteří se prostě nezastaví před ničím.

Přitom stačí zdánlivá „maličkost“. Zastavit zabíjení na středním východě, běženci se vrátí domů, a potrestat tvrdě ty, co toto šílenství na půli světa zahájili a tyto šílence vyzbrojili!

Mimochodem, proč Soros podporuje běžence u nás a nikoliv lidi Palestině, Sýrii, Libyi, Jemenu či Iráku, aby se jim tam dobře žilo? My jeho pomoc nepotřebujeme. Stačí, když budeme mít klid! A může si tam vzít s sebou Člověka v tísni, Evropské hodnoty všechny další, co chtějí aktivně pomáhat nikoliv u psacího stolu, ale v terénu!

 

V letech 1978 až 1982 působil Gideon Levy (jeho rodiče emigrovali do Izraele z Československa)  jako mluvčí nejobdivovanějšího izraelského politika Šimona Perese. Levy se stal známým nejen v Izraeli, ale i ve světě právě díky svému týdennímu sloupku Twlight Zone, kde se zaměřuje na každodenní realitu života pod izraelskou okupací. V roce 2004 vydal sbírku svých článků pod názvem Twilight Zone – Life and Death under the Israeli Occupation (Zóna soumraku – život a smrt pod izraelskou okupací). V roce 2010 vydal knihu The Punishment of Gaze (Trestání Gazy). Izraelský prezident Reuven Rivlin o těchto novinách nedávno prohlásil, že „jsou to jedny z nejdůležitějších novin pro existenci izraelské demokracie“ a čte je už sedmdesát let.

 

Skutečný rasismus je založen na nenávisti ke všem "jiným". I Palestinci jsou ti jiní, které údajně rasově nenávidíme. I Tunisané jsou ti jiní, které údajně rasově nenávidíme. Přesto je zde, v České republice hodně slušných lidí, kteří se bojí exodu, ale současně těmto lidem hrozně moc přejí mír a svobodu a stojí za slovy Gideona Levy. Proto je tak nálepkování zločinné. Většina Čechů nejsou rasisté. Naopak pomáhají, jak mohou. Ale nikdo normální přece neodevzdá klíče od bytu cizímu člověku, kterého nezná, vysvětluje Gideon Levy, jehož rodiče odešli z Československa.

Ale vraťme se k Palestině, která podle vyprávění našich otců byla nádherná, památkami posedlá, než začal bratrovražedný boj s Izraelem, který tam začal stavět osady a rozšiřovat území. Předtím mnoho Židů do Palestiny uteklo a nenávist tam nebyla. Tak proč se to rozpoutalo až po vzniku státu Izrael?

Zveřejněno: 6. 12. 2016

http://www.skrytapravda.cz/doporucene-clanky/301-50-let-okupace-palestiny-a-svet-mlci-kdo-ridi-exodus-migrantu-z-techto-statu-do-evropy