O zločinech proti Srbsku mlčíte, jiné hanobíte

 

"Merkelová s Puitnem položili věnce u hrobu neznámého vojína nedaleko Kremlu

Merkelová na tiskové konferenci po jednání s prezidentem Vladimirem Putinem doslova řekla, že „zločinná a protiprávní anexe Krymu a vojenské akce na Ukrajině těžce poškodily (rusko-německou) spolupráci“. Novinky.cz

 

Zločinné agrese proti Srbsku se v r. 1999 zúčastnilo i Německo. Přes 2000 mrtvých a téměř za 100 miliard dolarů škod byly jejími důsledky. Agresoři používali munici s ochuzeným uranem a kazetové bomby.

 

Tak co paní Merkelová? Řeknete k tomu alespoň několik kritických slov?

V rozporu s rezolucí Rady bezpečnosti OSN š. 1244 odtrhl Západ, za aktivní účasti Německa, Kosovo od Srbska. Následovalo vyhnání více než 200.000 Srbů z Kosova. Stovky zavražděných  Srbů a dvě stě tisíc okradených  utíkalo ze svých domovů, ze své vlasti.

Tak co paní Merkelová? Řeknete k tomu alespoň několik kritických slov?

 

Pokud to nedokážete, případně nesmíte, pak jste měla i o dalším mlčet. Neměla jste ani morální práv o o tom mluvit. Položila jste věnec k hrobu neznámého vojína nedaleko Kremlu, tedy také k hrobu více než 20 milionů sovětských občanů, které jste zavraždili v průběhu druhé světové války. NSR je právním nástupcem Třetí říše a RF pak Sovětského svazu. Proto jste se měla v Moskvě chovat s úctou a skromností. A také s vědomím spoluviny na mnohonásobných vraždách a loupežích.

 

 Paní Merkelová diktujete Srbům i nadále

 

Německo se zabývá  „vstupem“ Srbska do EU, klade Srbům podmínky, jež se zpravidla stanovují pro poražený národ, staví se za silně fašizující Ukrajinu, značně jede proti Rusku a hodlá na Donbasu uspořádat volby. Její aktivity vůči Řecku jsou známé. Ač Německo dluhuje z válečného období snad až několik stamiliard euro, nechce Řekům nic platit. Ale nejen však Řekům.

 

Paní Merkelová ráda ostatní poučuje, orientuje, vydává prohlášení. Ale sama  v některých směrech má hroší kůži. Nese odpovědnost za činnost německé zpravodajské služby. Již dříve se provalilo, jak tato úzce spolupracovala s americkou a dokonce i proti zájmům samého Německa. Kdyby však jenom to, němečtí zpravodajci dokonce šmírovali i své sousedy, a i další, a ještě za tepla donášeli Američanům, včetně citlivých technických a ekonomických údajů, co zjistili.

 

Jsou v zásadě dvě možnosti, které mohou osvětlit činnost paní kancléřsky. Buď Německo je americkým protektorátem a ona protektory v zásadních otázkách musí poslouchat nebo na vyšší politiku nemá, není jí prostě dáno. Přesto se však u moci drží.  Jak je prospěšná Evropě, mluví zřetelně i prohlášení tzv. Evropské lidové strany, v němž se konstatuje, že evropští lidovci, mezi ně patří též europoslanci za KDU-ČSL, jsou připraveni na válku s Ruskem. A je velmi a velmi pravděpodobné, že toto ostudné prohlášení spatřilo světlo světa díky podpoře paní A. Merkelové, ať již nepřímé či přímé.

 

O německé politice samo o sobě svědčí hodně již zadržení Nočních vlků, kteří se jeli poklonit památce svých mrtvých předků, kteří padli v Německu i za jeho osvobození. Teprve soud musel tento postup napravit chyby německých orgánů, politiků.

 

Co přejeme Frau Merkel? Brzký odchod do zaslouženého důchodu. Prospěje tím nejen sama sobě, ale také i Německu a Evropě. Na pohádky, které nám vypráví B. Sobotka a L. Zaorálek o tom, jak česko-německé vztahy jsou vynikající, nevěříme. Myslíme si, že jsou účelové. Mají zastřít jejich nestatečnost při obhajobě českých národních zájmů.

K. Malý

 

Jak moc leží na srdci paní Merkelové územní celistvost Ukrajiny?

 

Jistě bychom ji dovedli pochopit, kdyby zastávala stejné stanovisko, pokud jde o Srbsko.

 

Přestože rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 1244 zakotvovala Kosovo jako součást Srbska, bylo to právě Německo, které se maximálně snažilo o cestu Kosova k "samostatnosti". A v současnosti je to opět především Německo paní Merkelové, které dělá, co jen může, aby samo Srbsko uznalo "nezávislost" Kosova. Dokonce z toho udělalo podmínku pro vstup Srbska do EU.

 

Prostě paní kancléřka měří dvojím metrem. Nebo je to jinak? Mohla si však také vzpomnout, že Adolf Hitler slíbil německému národu Krym jako jeho riviéru. A nyní Ukrajina bez Krymu? Ne, to nejde! I tady odsud může být její zaťatost. Možná, že však paní kacléřka hraje jen svou úlohu v americkém divadélku.

 

K. Malý