Zimola - A tohle je, milé vedení ČSSD, jen a jen tvoje vysvědčení!

 

Přestože Jiří Zimola se před časem rozhodl, že nebude kandidovat ani z 22. místa kandidátky ČSSD v Jihočeském kraji a vyzval spolustraníky, aby zůstali na kandidátce, někteří jeho výzvu nepřijali  a kandidátku rovněž opustili. Zimola tuto událost komentoval na facebooku.

Jiří Zimola je předsedou ČSSD v Jihočeském kraji a aby bylo jasno je to v kraji husitů

6.červen 2017 - 08:15

 

Jihočeskou kandidátku ČSSD opouštějí další osobnosti strany a kraje

 

"K dnešnímu dni odstoupilo z kandidátní listiny jihočeské ČSSD několik významných tváří, včetně lídra, starosty Jindřichova Hradce ing. Stanislava Mrvky. Stalo se tak i přesto, že jsem minulé pondělí na jednání Krajského výkonného výboru ČSSD požádal ostatní kandidáty, aby, i když s principem vyškrtnutí mé osoby nesouhlasí, neopouštěli demonstrativně kandidátní listinu a v zájmu naší strany kandidovali," konstatoval první červnové pondělí na facebookovém profilu předseda krajského výboru ČSSD Jiří Zimola.

 

 

"Rezignace mých kolegů mne mrzí, ale lidsky ji chápu. Tady totiž nejde o Zimolu a jeho kandidaturu, tady jde o princip rozhodování a tvorby kandidátky, o důvěru ve členskou základnu a její názor, jde o hodnoty a ideje, z nichž sociálně demokratické hnutí vyrostlo a které jsme společně prosazovali a hájili. To vše se nyní vytrácí a vyúsťuje do stavu, který je odrazem vnitřních poměrů v sociální demokracii. Neříká se mi to lehko, ale tohle je, milé vedení ČSSD, jen a jen tvoje vysvědčení!" uzavřel svůj komentář Jiří Zimola.

 

Lidový dům před volbami odZimolil jihočeskou kandidátku za ČSSD

 

(ps, facebook Jiřího Zimoly, Prvnizpravy.cz, foto: ps)