Zásluhy P Bělobrádka, místopředsedy vlády ČR, jsou nesporné


Jako jeden z "českých" politiků skloňuje slovo "sudetský a jeho odvozeniny" ve všech pádech. A nejen to! Přímo tvůrčím způsobem, samozřejmě přísně vědecky, se zabýval otázkou "Sudet".


Slovo "Sudety" používá nejen v geografickém pojetí, ale také i v politickém. Po delším, zdůrazňujeme rigorózně vědeckém, studiu přišel k závěru, že do politických Sudet patří i Šumava a město Brno.


Velkomyslně jako Ježíšek zmíněné nadělil sudetům. Ti jsou radostí bez sebe. Pro nás, občany ČR, je nevyřešená jedna otázka, co po geniálních rozhodnutí pana Bělobrádka ještě zbývá z ČR? Pokud dobře tušíme, pak ani Hitler sudetům město Brno nevěnoval. Bylo součástí tzv. protektorátu. Hitler sem, Hitler tam, protektorát jakby smet.  Geniálnost pana místopředsedy vlády je pro plebs samozřejmě nepochopitelná. Čím vším nás může pan Bělobrádek ještě překvapit? Zatím jeho schopnosti v tomto směru ještě neznáme.Ale pokud budeme k jeho aktivitám nadále jen a jen mlčet, pak nám nemusí zbýt ani oči pro pláč.

 

Máme jednu velkou možnost. Můžeme se ho ve volbách demokraticky zbavit. Nevolit ho, nevolit  ani KDU. Na politickém ošklivci jim to bude slušet více, než v nějaké vládě. Nadto budou mít čas i k tomu, aby dozráli a zbavili se jakýchkoliv možných projevů politického puberťáctví a dokonce možná, aby si uvědomili, že jsou Češi. Víme, že možná na nich chceme přespříliš. Je však možné, že bez pana P. Bělobrádka, který se sám ještě nepříliš dávno pasoval na sudetského Čecha. a s Boží pomocí to dokážou.


J. Kovář.