Vysvětlím od globální politiky až k politice Babiše a Zemana.....

 

Dle více informací je realita taková, že majitelé FEDu Rotschild, Rockefeller, Goldman a Morgan financovali všechny války na Blízkém východě, také financují politické loutky EU a lživou propagandu o ruské páté koloně. Také financovali bývalé americké prezidenty Clinton a Bush a skrze své švýcarské banky i Hitlera, jak uvádí ve svém dokumentu anglická BBC ,,Kdo finacoval Hitlera". Ti také financují skrze amerického miliardáře Sorose migraci, a chtěli přivést skrze nenávist a terorismus občanské války do Evropy, které jim přivedou finanční zisky skrze jejich vojenský průmysl.

 

Proti těmto záměrům jmenovaného světového establishmentu bojuje nejen americký prezident Donald Trump(i když jeho osoba není také úplně bílá), ale také více politiků v Evropě, jako je maďarský premiér Orbán, celá současná polská vláda či prezident ČR Miloš Zeman. Skutečná demokracie je mírová komunikace, spolupráce a obchod nejen se západem, ale i s východem. Jenom pátá kolona majitelů FEDu skrze EU, mainstreamová média a Sorosovy neziskovky nám vnucují svou propagandu, jako nám ji vnucovali v jistou dobu komunisti z Moskvy. I když z hlediska faktů a toho, co se děje ve světě, měli v mnoha věcech pravdu.

 

Majitelé FEDu schovávají za slovo demokracie svou původní nacistickou myšlenku, jak ovládnout celý svět vojensky či ekonomicky a té slouží česká mafie, resp. Pražská kavárna, která by před rokem 1989 sloužila komunistům, protože je to výhodné sloužit za finance tomu, kdo je zrovna u moci. A když se na to podívám objektivně, opozice světové mafie v každé postkomunistické zemi musela udělat divokou privatizaci, aby získala finance pro budoucí, resp. pro dnešní boj proti nacistickým scénářům výše jmenovaným majitelům FEDu. Tato opozice jako je prezident Zeman či Klaus, ale i Babiš, věděla, co mají ti nejbohatší v úmyslu. A to přivést svět do válek kvůli svému byznysu a skutečné totalitě hrající si na demokracii. Majitelé FEDu drží také ochrannou ruku nad Bakalou, který svým tunelem OKD financuje jejich propagandistickou lživou politiku skrze své loutky v ČT a dalších svých médiích, aby vše nemuseli financovat ze svého. A co se týká Babiše, ten byl na straně EU, kde využíval výhody skrze mocné, jak jsem psal na začátku. Jeho politiku do roku 2015 mocní podporovali, proto prošly všechny výhody pro jeho podnikání skrze staré struktury. Mysleli si, že je jejich loutkou a že bude dělat, co chtějí mocní. Měl získat majetek, který Rotschild a Rockefeller nezískali a skrze tohoto oligarchu měli dělat umělou konkurenci a po domluvě nastavovat ceny všeho jako monopolní. Takže Babiš měl být osobou, která to měla ,,jako“ očistit od starých struktur a měla to být manipulace s lidmi.

 

Jenže v listopadu 2015 Babiš poprvé zkritizoval politiku EU a NATO, že nás nebrání před migraci, která měla skrze politiku výše uvedené mocné přinést terorismus a války do Evropy. Utrhl se jim z řetězu a světovou a českou mafii (Pražskou kavárnu)do té doby využil, resp. zneužil, aby získal jejich finanční podporu k získání obrovského majetku a moci. Proto mocní skrze své loutky, resp. Pražskou kavárnu a tajné služby a jejich odposlechy, spustila po dvou měsících v lednu 2016 hon na Babiše, který přestal dělat politiku, kterou potřebovala světové mafie pro své zájmy v ČR. A jejich zájmy jsou války v Evropě a Babiš si nechce nechat válkou zničit to, co budoval. Podotýkám, nejsem volič Babiše. A kdo také potvrdil tato fakta, jak byla spuštěna akce v ČR skrze CIA a přes Karla Janečka, který si pouze hraje na čistého a nestranného, je níže uvedený server. V ČR se snaží zastavit globální světové zlo ANO 2011, SPD, SPO, prezident Zeman, ale i současná KSČM, která je více demokratická než TOP 09, ODS, KDU-ČSL, ČSSD, SZ, Piráti či STAN, která je TOP 09/2, aby si převedli voliče. Ti slouží liberální demokracii po vzoru obuškem do hlavy v Katalánsku (NWO). Piráti a STAN měli sloužit k umělému přetáhnutí nespokojených voličů, kde by se stejně páchala dále politika podpory majitelů nadnárodních korporací. Tyto strany mimo novodobých Pirátů a STANu, mohou za to, že se rozprodal a rozprodává všechen majetek, včetně současného LITHIA, nadnárodním korporací, které vyvádí finance z ČR. V současné době Babiš štve živnostníky s EET, ale je na straně dobra a míru, co se týká zahraniční politiky. Článek domácí situaci popisuje od vlády Petra Nečase až k Babišovi. S pozdravem, Libor Malý.

http://nahlas.eu/?p=128

Přišlo e-poštou