Spojte se se mnou a změňme svět!

P.C.Roberts

 

Vědci Harvardu se shodli, že Margaret Mead má pravdu. I jen pár lidí dokáže změnit svět.

Podle poslední (a falešné) zprávy vlády a presstitutek je dnes počet amerických nezaměstnaných nejnižší za posledních 17 let, zatímco ke zvýšení mezd a platů nedošlo.

Jak si vysvětlit plnou či dokonce až přeplněnou zaměstnanost, jež se obejde bez tlaku na vyšší příjmy?

Zřejmě je údaj o plné zaměstnanosti podvrženým produktem, který do nezaměstnaných přestal započitávat miliony zklamaných lidí, kteří po marných pokusech práci najít, ji přestali už hledat – a nejsou už proto do nezaměstnaných započítáváni. Protože hledání práce stojí peníze, a dlouhé i marné pátrání po ní je též značně depresivní, kategorie lidí, o kterých mluvím, z vládních statistik  prostě vypadla.

Bude tedy i tahle falešná zpráva o plné zaměstnanosti v USA zařazena do falešných zpráv (fakes), které bude nyní google vyřazovat z internetu?

Nesmysl! Ani grešli nedejte na to, že by snad google najímal 10 000 lidí na to, aby plenili internet od onoho druhu falešných vládních zpráv, jako je ta o plné zaměstnanosti v USA. Tohle plánované plenění je totiž určeno pro zprávy z gruntu jiné.http://thehill.com/policy/technology/363242-10000-google-staff-set-to-weed-out-extremist-content-on-youtube

Ostatně, kdo to asi google požádal, aby se z mechanizmu na výzkum přeměnil na vrátného? Máme zde snad spiknutí proti prvnímu dodatku americké ústavy? A jaká je kvalifikace googlu k rozhodování o tom, co je falešná zpráva či co je extremistický názor? Je to, čeho jsme svědky, oním fenoménem, kdy elita využívá soukromou společnost k takovému vysvětlování jevů a událostí, jež slouží jen jednomu procentu? A jak si soukromá společnost vůbec dovoluje první dodatek ústavy znásilňovat? Je tohle dalším příkladem arogance vtělené do trans-atlantického a treans-pacifického partnerství, jež si korporátní tribunály vytvořily proto, aby mohly suverénním vládám diktovat svou enviromentální i jinou politiku? Jak vidno, jsou tyto elity a globalisté vždy hotovi vnést do života jen ty dohody, které suverenitu národů likvidují.

Proč mají lidé stále užívat google, youtube, facebook a twitter, když se tyto společnosti spikly proti svobodě tisku? Je snad odpovědí na tuto otázku argument, že Američané se raději nechávají bavit, než aby byli svobodní?

Mladí Američané si digitálním placením všeho na tuto tyranii už zvykli. Digitální peníze znamenají, že vláda ví o každém jejich nákupu, o jejich majetku, i kde se jejich peníze zrovna nalézají.Takže je může zmrazit a zkonfiskovat, kdy se jí zachce – a udělat tak z kohokoli tvora naprosto bezmocného.

Běžte proti tomu protestovat a najednou zjistíte, že nejste schopni zaplatit činži, daň za auto či poplatek za kreditní kartu. A veškerý váš odpor je marný. Jste na tom hůř, než otroci 19. století.

Jsou falešná obvinění z válečných zločinů, vznesená proti někdejšímu srbskému vůdci Slobodanu Miloševičovi příkladem oné falešné zprávy, kterou se google chystá potlačit?

Nesmysl. Vždyť každá západní presstitutka, zkorumpovaný Clintonův režim a Washingtonem zkorumpované evropské státy démonizovaly nevinného Miloševiče jako válečného zločince a odvlékly jej k soudnímu tribunálu do Haagu, kde Miloševič zemřel, či byl v cele zavražděn, když už očekával jen konečný rozsudek.

Haagský tribunál jej později označil za „nevinného“, a nyní znovu – jedenáct let po jeho smrti - jej znovu a ještě jednou shledal nevinným. 

https://www.strategicculture.org/news/2017/12/07/hague-tribunal-exonerates-slobodan-milosevic-again.html 

Jsou zločinná Miloševičova smrt a zpustošení Srbska příkladem extrémistické zprávy, kterou se google chystá zcenzurovat?

Jsou vymyšlené Husajnovy zbraně hromadného ničení a jeho zbraně chemické, či ruská invaze na Ukrajinu dalším příkladem falešných zpráv, které google zcenzuruje?

Nevsaďte na něco takového ani haléř! Google, facebook, youtube či twitter budou cenzurovat jedině pravdu, takže i v budoucnu od nich uslyšíme zase jen lži.

Vždyť už dnes jsou ti, kteří říkají pravdu nálepkováni jako „konspirační teoretikové“, „ruští agenti“ či „antisemité“. A tohle nálepkování je pro google a další společnosti úkol nejpřednější, pro něj stojí za to jit ve službě jednomu procentu do akce.

 

Pohlédněme však na cenzurování internetu googlem z jiného úhlu. Předpokládejme, že jsem vůči googlu nikoliv dost férový, a že google tedy má na mysli spravedlivou definici „extrémizmu“. Co je extrémní záleží ovšem na tom, jak na věc pohlížíme. Např. co extrémizmus znamená pro Palestince, se velmi liší od toho, co za extrémizmus pokládá izraelský sionista. Člověk, ovlivněný výmyslem o Russiagate, bude považovat každou pravdivou informaci o Rusku za extrémistickou. Takže to, co google dělá, je, že najímá 10 000 pracovníků, jejichž osobní názory a předsudky budou rozhodovat o tom, co je „extrémizmus“.

Ústava USA chrání svobodné vyjadřování, aby ochránila pravdu. Jestliže většina, či menšina, nebo „národní bezpečnost“, nebo vůbec kdokoli či cokoli bude moci cenzurovat, získáme namísto pravdy jen agendy sloužící výhradně jen samy sobě. Pravda totiž vyplývá z diskuze a nikoli z cenzurování.

Paulcraigroberts.org má velkou čtenářskou obec oddaných čtenářů. Nicméně mnozí se domnívají, že individuální web nemůže mít velký vliv. Nemají však pravdu. Vědci Harvardské univerzity ve své nejnovější studii, publikované v časopise Science, uvádějí, že „dokonce i výstupy malých nezávislých zpravodajských komunit mohou mít dramatický vliv na obsah národní disputace“.”http://www.informationclearinghouse.info/48258.htm   

Náš web má skutečně velký mezinárodní vliv, jelikož jeho články jsou zveřejňovány na webech, pyšnících se velkou čteností a jsou překládány do mnoha jazyků. Já sám pak často poskytuji interview na národních televizích jiných zemí, a existují dokonce i čínské weby, které mé články zveřejňují.

Ti z vás, kteří si sami pro sebe vymýšlíte výmluvy pro nepodporu webu, otevírajícího lidem oči, by si měli uvědomit, že nejrůznější filantropické nadace podporují vlády elit, nalézajících se dnes v rukou neokonzervativců. Není tudíž nikdo, kdo by podporoval pravdu - kromě lidu. Nepatrné procento rozpočtu jedné filantropické nadace by udrželo tento web při životě – a to na dlouhé roky.

Na celém světě svobodné myšlení a svobodné vyjadřováni vzdorují policejnímu a státnímu útlaku. Jestliže tento web, který je dost odvážný na to, aby vám říkal pravdu, nepodpoříte, budete mít jen lži.

Takže spojte se se mnou a změňme svět. Jestliže to neučiníme, svět nebude.

Vybral a přeložil Lubomír Man

 

PODPOŘTE!

Donate

Please Donate

I listen to my readers. In March 2010, I terminated my syndicated column. Thousands of you protested. So persuasive were your emails asking me to reconsider and to continue writing that, two months later, I began writing again.

In order to create a coherent uncensored and unedited archive of my writings, The Institute For Political Economy, a 501 ( c ) ( 3 ) tax-exempt public foundation  that supports research, writing and books, has established this site, thus gratifying readers’ demands that I continue to provide analyses of events in our time.

In order to stay up, this site needs to pay for itself.

My articles will first be posted on this site.

The content of articles on this site are the responsibility of the author(s). IPE does not endorse the content or attest to the accuracy of postings on this site.