Regionální elity USA dávají nůž na krk ruským oligarchům, s cílem svrhnout Putina

 

TauRus 2. února 2018 začne platit zákon o konfiskaci finančních prostředků ruských oligarchů a úředníků, které jsou uloženy u amerických bank, zákon protlačili neokonzervativci už v červnu, ačkoliv se všude píše že je to zákon Trumpa. Trump ho nyní však jen podepsal.

(tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/4445529)

 

Tudíž, ten zákon je nožem na krk ruským oligarchům a zkorumpovaným úředníkům: „Buď svrhnete Putina, nebo přijdete o své peníze“. To, že státní převrat už delší dobu připravují, je jasné. Jsou snahy ho uskutečnit k výročí říjnové revoluce 1917. Zrovna včera redaktorku liberálního prozápadního rádia „Echo Moskvy“ málem zavraždil nožem v redakci nějaký „šílenec“. Byl zadržen, shodou okolnosti je to občan Izraele.

http://www.mk.ru/incident/2017/10/23/smi-nazvali-imya-napavshego-na-tatyanu-felgengauer.html

 

Ale asi se vloudila nějaká chybička. Protože než ho chytli, hned po útoku byla aktivována všechna opoziční média a blogeři. Umím si představit, že i na Západě média byla v pohotovosti. V Rusku už dávno nezavraždili novinářku, natož židovku. Takže, je jasné, že připravovali velký humbuk a projevy "občanské nespokojenosti" proti „zločinci“ Putinovi, který vraždí novináře z médií, které ho kritizují. Vyvést lidí na ulici, vyprovokovat tvrdší zásah policie se zatýkáním. Pokyn k takovému zásahu může dát zrovna nějaký moc „horlivý“ policejní náčelník. Pak, třeba, někoho ve vazbě usmrtit, což také nemusí být až tak velký problém a už to jede… Jsou na to už rozpracované technologie. V amerických bankách jsou miliardy dolarů nakradeného majetku ruskými oligarchy, odhadem až 50, možná víc. Takže, zájem na odstranění Putina bude enormní. A termín ztráty peněz se blíží. Ale Putin také není nějaké ořezávátko.

 

P.S. Z toho pokusu o vraždu novinářky pěkně koukají Mossadovské uši. Putin Izraeli vadí neméně, než USA. Možná právě kvůli tomuto zákonu Putin na Valdaji vyprávěl tento vtip?

 

Oligarcha přišel o majetek, to se někdy stává. A tak se pokouší sdělit své manželce, co je čeká:-

Budeme muset opustit náš dům na Rubljovce a přestěhovat se do moskevského bytu, nevadí?- ne.

- A budeme muset prodat naše auto a pořídit si Ladu, máš s tím problém?

- nemám.

- Budeme se muset hodně uskrovnit, ale kvůli tomu mě snad nepřestaneš milovat?

- nepřestanu, budu tě pořád milovat a… bude se mi po tobě hodně stýskat.

 

Další "vtip", který Putin řekl na Valdaji v reakci na dotaz, zda se Rusko nebojí, že Saudové budou dále spolupracovat s USA:

 

„Ne, my se nebojíme, že Saudská Arábie bude nadále spolupracovat s USA, to spíš Saudská Arábie by se měla bát, že USA tam přijdou s demokracií, a my se bát nemusíme, my demokracii už máme“.

24.10.2017     

 

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/regionalni-elity-usa-davaji-nuz-na-krk-ruskym-oligarchum-s-cilem-svrhnout-putina/