Milí přátelé,

 

děkujeme vám za spolupráci v době volební kampaně. Ta skončila, zvítězili jsme!  Pan Drahoš však oznámil, že v politice zůstane. Necítí se být poraženým. Co to konkrétně bude znamenat, brzy se dozvíme. Více než z jeho slov, z jeho skutků.

 

Zůstaňme i nadále pohromadě, spolupracujme!  V nedávných dnech nás na FB navštívily desítky tisíc lidí. Velkou většinou se naši hosté postavili za cíle, které jsme sledovali. Především podpořili zvolení M. Zemana prezidentem republiky. Věříme, že část z nich se k nám ještě vrátí a  bude nás navštěvovat častěji.  Společně pak můžeme plně zvládnout i ty úkoly, které nás čekají,  obvyklé i ty nové, související s drahošovskou iniciativou.

 

Jedno víme! Nemůžeme  provolat slávu vítězům a čest poraženým. Víme, kdo je poražený. Pan Drahoš však tvrdí, že neprohrál. Co to znamená? Zřejmě bude ve svých "aktivitách" pokračovat.  Takže buďme připraveni! Nebudeme to však my, kdo první vyrazí do útoku.  Národ nechceme dělit, ale sjednocovat!

 

Normální by bylo, kdyby lidé příkopy vzniklé v době volební kampaně společně odstranili. A uznali by nové skutečnosti vzniklé  demokratickými volbami. Pan Drahoš sice se již od počátku obával, že ruští agenti mu vítězství ukradnou, ale když ani BIS mu nedala za pravdu, zmlknul. Tento nesmysl neopakoval ani v závěrečných minutách voleb. Když však mohl s vážnou tváří tvrdit takovouto zpozdilost, co od něj můžeme očekávat zítra?

 

Jsme s vámi, vážení přátelé, buďte i vy s námi! Pak společně dokážeme i to, co se nám dnes zdá  nemožné. Nechť neuplyne marně ani jeden den, kdy pro republiku bychom alespoň něco malého neudělali. Velké činy se skládají z malých, každodenních skutků!

-red.