Ještě si myslíte, že TOP 09 a STAN patří mezi slušné strany?„Prezident Miloš Zeman vyhrál na základě strachu a využití lží, říká europoslanec za TOP 09 a STAN Jaromír Štětina.“ (www.seznamzpravy.cz Filip Horký). Jaký pán, takový krám, říkali už naše babičky. A měly pravdu. Pokud se nikdo z uvedených stran proti tvrzení pana Štětiny neozve, pokud nikdo se od jeho slov nebude distancovat, pak patří s panem Štětinou do jednoho krámu, který s českým národem nemá nic společného.Jediný strach, který voliči prezidenta M. Zemana mohli mít, byl strach z toho, co byste vše dokázali, kdyby vyhrál pan J. Drahoš. Lži pan prezident nemusel využívat vůbec. Bylo téměř jisté, že bude zvolen prezidentem i na druhé funkční období. Stačilo přebohatě, že jste lži rozšiřovali a šíříte i nadále sami.Jeden aktivista ze skupiny pana prof. Drahoše projevil svou lidumilnost slovy:

" Panu Zemanovi přeji právě tolik zdraví, aby v sobotu večer ještě dokázal poblahopřát panu profesorovi Jiřímu Drahošovi k vítězství."Toto napsal onen aktivista profesora Drahoše v diskusi k článku "Prezidentská kampaň a rozdělený svět" na našem FB.Odpověděli jsme mu (České národní listy): My, na rozdíl od Vás, přejeme panu Drahošovi tolik zdraví, aby nejen popřál prezidentu M. Zemanovi k volebnímu vítězství, ale zbyla mu další léta, aby se doučil politice a zrozumněl. Hlavně aby se příště neotočil takovými spolupracovníky jako jste právě Vy a Vám podobní. Celou volební kampaň jste vedli ke zhrubnutí, ke lžím a nenávisti. ..."Tak a podobně to vypadalo v některých propagandistických stáncích aktivistů pana profesora Drahoše. A právě z toho, co dělali oni, se právě snaží obvinit pana prezidenta a jeho spolupracovníky. Celý náš český svět se snaží obrátit na hlavu. Demokraticky tomu napomáhá i tzv. Demokratický blok. Co dále můžeme od pánů, kteří utrpěli volební „vítězství“, čekat?

Kromě toho, že nesouhlasí s porážkou, jíž sklidili v parlamentních volbách, budou nyní zřejmě hledat všelijaké důvody pro vysvětlení další volební porážky. A hlavně budou si vymýšlet a útočit. Buďme na to připraveni!

J. Kovář