Ještě jednou o diktatuře liberálů

Alexander Rodgers

Všichni – Navalnyj, Sobčaková a další liberálové si představují, že institut prezidenta je absolutní, ničím neomezená monarchie.

 

Je možné na věc nahlížet tak, že pokud ruský liberál, monarchista nebo ukrajinský nacionalista mluví o „hrozných sovětských represích“, je 95 % z toho jeho vlastní fantazie, jak by to on sám dělal v případě, že by měl moc.  Příklad není třeba příliš hledat: „Všechny je rozprášíme, vyhodíme, uvězníme a zakážeme pracovat v oboru.“ To bylo řečeno směrem k novinářům, kteří mají jiný pohled na realitu. Takto se vyjádřil „liberální“ malý fýrer Navalnyj. On se nestaví za nadřazenost práva, za rovnováhu mezi jednotlivými směry vlády, za systém omezování a vyvažování, jak je tomu v právních státech. Naopak, on slibuje propouštět, věznit, trestat a provádět nátlak všemi možnými způsoby.

 

Naproti tomu Putin uvádí, že nemá právo míchat se do justiční složky vlády a také to nečiní. Sobčaková sdělila, že jakmile se stane prezidentkou, ihned rozpustí Státní dumu. Na jakém podkladě? V ústavě je jasně napsáno, kdy je to možné, a žádný takový důvod nenastal. Jim se prostě tak chce jednat. Není to jen přání jejich, ale většiny jejich příznivců.

 

Nejen řadové „myšky“, ale i zcela zřejmí liberálové bez skrupulí tvrdí, že je převážná většina obyvatel Ruska „neplnohodnotná“. Požadují pronásledovat všechny, kteří nesdílejí jejich „západní hodnoty“.

 

Maniak, který zaútočil na Taťjanu Felgenhauerovou, je typický liberál, neúnavný posluchač Echa Moskvy. Je mnoho liberálů, kteří útok neodsoudili jako takový, ale veřejně litovali, že se pustil do liberální novinářky. Podle nich měl zaútočit na Solovjova, Kiseljova a podobné provládní novináře. Existují stovky, ne-li tisíce výhrůžek mnohé známé osobnosti, která si dovolí ohradit se proti prozápadní propagandě. Svobodymilovní „pacifisté“ jsou ochotni mučit nejen je, ale i členy jejich rodin, včetně malých dětí.

 

Na Ukrajině se děje totéž. Jak se liberálové těšili z upálení Oděsanů a byli to ti samí, kteří vykládají o „zvěrstvech komunistů“. Ti, kteří roky plačtivě vykřikují o „hladomoru“, nyní vybízejí k umoření hladem a žízní obyvatele Krymu a Donbasu. Kolik trestů již vymysleli majdanutí na lidi z Krymu a Donbasu – odebrat jim vodu, utýrat je hladem, odejmout jim občanská práva (kdo potřebuje ukrajinská „práva“ v Rusku, o tom ti idioti neuvažují), ponechat je bez světla, nechat je zmrznout, nastrkat je do koncentráků, anebo rovnou všechny povraždit.

 

V internetu lze bez potíží najít tisíce takových projevů ukrajinských „vlastenců“. K čemu jsou hesla typu „Krym bude buď ukrajinský, nebo bez lidí“, anebo prohlášení Tymošenkové, že je potřeba na Donbas vrhnout atomovou bombu. Ještě před tím, než bylo referendum o nezávislosti LNR a DNR, snila tato dáma o zadrátování Donbasu ostnatým drátem a o jeho zabetonování.

 

Jak ukrajinští nacionalisté, tak ruští liberálové a protisovětští „demokrati“ mluví-li o gulazích a „jámách“ fantazírují o tom, jak by jednali ono sami, pokud by se nějakým zázrakem dostali k moci. Nepochybně by zemi utopili v  krvi.

Převzato z Russiapost.su

Outsidermedia.cz